مشخص شدن کاربران برتر سکان آکادمی بر مبنای کامنت‌های مفید ایشان

مشخص شدن کاربران برتر سکان آکادمی بر مبنای کامنت‌های مفید ایشان

از این پس کامنت‌های کاربران سکان آکادمی را معیار قرار داده تا کاربرانی که بیشترین اثربخشی را در بهبود محتوای سکان آکادمی دارند، مشخص سازیم.

در واقع، تلاش مترجمین و مؤلفین سکان آکادمی تنها بخشی از فرایند تولید محتوا محسوب می‌گردد و آنچه یک محتوای معمولی را می‌تواند به محتوایی عالی مبدل سازد، تعامل کاربران مختلف از طریق ارسال نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود است.

به عبارت دیگر، همچون یک فروشگاه آنلاین که تجربیات مشتریان از خرید و استفادهٔ یک محصول می‌تواند دیگر مشتریان را در تصمیم‌گیری یاری رساند، در وب‌سایت‌هایی همچون سکان آکادمی که متمرکز بر تولید محتوا هستند نیز این نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات کاربران مختلف در ذیل پست‌ها است که می‌تواند منجر به تکمیل، بهبود و اثربخشی بیشتر محتوای تولید شده توسط مترجمین و مؤلفین گردد.

در همین راستا، از این پس کامنت‌هایی که دارای شرایط زیر باشند به عنوان کامنت مفید تلقی شده و کاربرانی که دارای بیشترین کامنت مفید باشند نیز انتخاب خواهند شد؛ برخی از مهم‌ترین این شروط عبارتند از:
- کامنت موافق/مخالف می‌بایست منجر به تکمیل محتوا گردد.
- دیدگاه و نقطه‌نظرات کاربران در مورد مسئله طرح شده به شکلی که بحث تکمیل گردد.
- پاسخ به کاربرانی که سؤالی پرسیده‌اند و یا در مورد مسئله‌ای نیاز به راهنمایی دارند.
- انتقال تجربیات خود در ارتباط با موضوع مد نظر به شکلی که برای سایرین مفید واقع گردد.

لازم به ذکر است کامنت‌هایی که صرفاً حاوی «تشکر»، «ایموجی» و چیزهایی از این دست باشند هرگز به عنوان کامنت مفید در نظر گرفته نخواهند شد. همچنین پس از تأیید یک کامنت توسط ادمین سایت، نوتیفیکیشنی در قالب یک ایمیل برای کاربر ارسال خواهد شد (توجه داشته باشید که این قابلیت برای کاربرانی که به عنوان مهمان کامنت می‌گذارند در نظر گرفته نشده است).