تجربیات مصاحبه‌های شغلی خود در شرکت‌های نرم‌افزاری را با سکان آکادمی به اشتراک بگذارید

تجربیات مصاحبه‌های شغلی خود در شرکت‌های نرم‌افزاری را با سکان آکادمی به اشتراک بگذارید

یکی از ارزشمندترین مباحث در حوزهٔ بازار کار صنعت توسعهٔ نرم‌افزار، آشنایی با تجربیات افرادی است که سال‌ها است در این صنعت مشغول به کار شده، از یک شرکت به شرکت دیگری مهاجرت کرده، در مصاحبه‌های شغلی فراوانی شرکت نموده و در این بین کوله‌باری از تجربه را با خود به همراه دارند. در همین راستا، قصد داریم تا به صورت آزمایشی این امکان را در اختیار کاربران سکان آکادمی قرار دهیم تا بتوانند تجربیات خود در ارتباط با شرکت‌ در مصاحبه‌های شغلی مرتبط با شرکت‌های نرم‌افزاری را با سایرین به اشتراک بگذارند.

به طور کلی، هدف از پیاده‌سازی چنین ایده‌ای این است که دولوپرهای تازه‌کار که تجربهٔ چندانی در مصاحبه‌های شغلی ندارند با طرز برخورد شرکت‌های نرم‌افزار با دولوپرهای جویای کار، چالش‌های پیش‌رو، نوع سؤالات، چگونگی قراردادهای کاری و غیره آشنا شوند.

برای این منظور، از کلیهٔ علاقمندان دعوت می‌شود تا چنانچه تمایل دارند تا داستان مصاحبه‌های شغلی ایشان به عنوان یک دولوپر با سایرین به اشتراک گذاشته شود، با در نظر گرفتن شرایط زیر تجربیات خود را در اختیار ما و دیگر کاربران سکان آکادمی قرار دهند:
- تجربهٔ مصاحبهٔ شغلی حتماً می‌بایست مرتبط با صنعت توسعهٔ نرم‌افزار باشد.
- تحت هیچ عنوان نامی از شرکت‌ نرم‌افزاری نمی‌بایست برده شود.
- شیوه‌های نگارش فارسی می‌بایست رعایت شوند.
- ارائهٔ نام، نام‌خانوادگی، سن و محل سکونت الزامی است.
- و از همه مهم‌تر، چنانچه داستان شما تجربه‌ای ارزشمند است آن را به اشتراک بگذارید.

واجدین شرایط فوق می‌توانند تجربیات خود را از طریق مکاتبه با ایمیل sokanacademy[@]gmail.com برای ما ارسال کرده تا در صورت تأیید، از طریق وبلاگ سکان آکادمی با دیگر کاربران سکان آکادمی به اشتراک گذاشته شوند.