با دوره ی آموزشی رایگان گیت هاب، کار کردن با Git و GitHub را بیاموزید!

با دوره ی آموزشی رایگان گیت هاب، کار کردن با Git و GitHub را بیاموزید!

اگر تازه به دنیای Git و Version Control پا گذاشته اید و با محیط آن آشنایی ندارید، GitHub یک دوره ی آموزشی منتشر کرده است که برای مدت محدود رایگان خواهد بود. برای آشنایی با این دوره ی آموزشی رایگان، سکان آکادمی را همراهی کنید.

زمانی که توسعه دهندگان می خواهند کار کردن بر روی چند پروژه ی جدید را آغاز کنند، انتخاب اولشان GitHub است. این نرم افزار مدیریت پروژه، همه چیز را مرتب کرده و تحت کنترل شما در می آورد و شما به سادگی می توانید سورس کد خود در GitHub را مدیریت کنید. اگر در شروع کار با GitHub به مشکل برخورده اید، این ابزار مدیریت پروژه، یک دوره ی آموزشی شامل تمامی نکات ضروری برای کار با آن را منتشر کرده است. این مجموعه به شما یاد خواهد داد که چطور از Git برای مدیریت سورس کد و از GitHub برای همکاری با اعضای تیم خود، استفاده کنید.

GitHub برای انتشار این دوره با ویدیوهای تعاملی و آموزش های عملی، با Wheelhouse مشارکت کرده است. اکنون شما به رایگان به این مجموعه ی آموزشی دسترسی خواهید داشت و همان طور که پیش می روید می توانید بازخورد و نظراتتان را ارائه دهید. سرفصل های آموزشی این مجموعه عبارتند از:

بخش اول: معرفی Git و GitHub
بخش دوم: شروع همکاری
بخش سوم: GitHub: Branching و Committing
بخش چهارم: GitHub: Pull Requests
بخش پنجم: تنظیمات Git
بخش ششم: استفاده از GitHub به صورت لوکال
بخش هفتم: بازبینی نرم افزار از شروع تا پایان
بخش هشتم: کار کردن با فایل های لوکال
بخش نهم: حل مشکلات رایج Git
بخش دهم: ایجاد میانبرها

همان طور که بالاتر اشاره شد، این دوره برای مدت محدود و در ازای دریافت بازخورد ها و نظرات شما رایگان خواهد بود. برای شروع، با کلیک روی لینک به "گیت هاب برای توسعه دهندگان" رفته و بر روی تب On Demand کلیک کنید.

منبع