لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
با دوره ی آموزشی رایگان گیت هاب، کار کردن با Git و GitHub را بیاموزید!

با دوره ی آموزشی رایگان گیت هاب، کار کردن با Git و GitHub را بیاموزید!

اگر تازه به دنیای Git و Version Control پا گذاشته اید و با محیط آن آشنایی ندارید، GitHub یک دوره ی آموزشی منتشر کرده است که برای مدت محدود رایگان خواهد بود. برای آشنایی با این دوره ی آموزشی رایگان، سکان آکادمی را همراهی کنید.

زمانی که توسعه دهندگان می خواهند کار کردن بر روی چند پروژه ی جدید را آغاز کنند، انتخاب اولشان GitHub است. این نرم افزار مدیریت پروژه، همه چیز را مرتب کرده و تحت کنترل شما در می آورد و شما به سادگی می توانید سورس کد خود در GitHub را مدیریت کنید. اگر در شروع کار با GitHub به مشکل برخورده اید، این ابزار مدیریت پروژه، یک دوره ی آموزشی شامل تمامی نکات ضروری برای کار با آن را منتشر کرده است. این مجموعه به شما یاد خواهد داد که چطور از Git برای مدیریت سورس کد و از GitHub برای همکاری با اعضای تیم خود، استفاده کنید.

GitHub برای انتشار این دوره با ویدیوهای تعاملی و آموزش های عملی، با Wheelhouse مشارکت کرده است. اکنون شما به رایگان به این مجموعه ی آموزشی دسترسی خواهید داشت و همان طور که پیش می روید می توانید بازخورد و نظراتتان را ارائه دهید. سرفصل های آموزشی این مجموعه عبارتند از:

بخش اول: معرفی Git و GitHub
بخش دوم: شروع همکاری
بخش سوم: GitHub: Branching و Committing
بخش چهارم: GitHub: Pull Requests
بخش پنجم: تنظیمات Git
بخش ششم: استفاده از GitHub به صورت لوکال
بخش هفتم: بازبینی نرم افزار از شروع تا پایان
بخش هشتم: کار کردن با فایل های لوکال
بخش نهم: حل مشکلات رایج Git
بخش دهم: ایجاد میانبرها

همان طور که بالاتر اشاره شد، این دوره برای مدت محدود و در ازای دریافت بازخورد ها و نظرات شما رایگان خواهد بود. برای شروع، با کلیک روی لینک به "گیت هاب برای توسعه دهندگان" رفته و بر روی تب On Demand کلیک کنید.

منبع