آموزش Git و Github با دورهٔ آموزشی رایگان گیت‌هاب

آموزش Git و Github با دورهٔ آموزشی رایگان گیت‌هاب

زمانی که دولوپرها می‌خواهند کار کردن بر روی چند پروژهٔ جدید را آغاز کنند، انتخاب اول‌شان گیت‌هاب است. این پلتفرم مدیریت سورس‌کد، همه چیز را مرتب کرده و تحت کنترل شما در می‌آورد و شما به سادگی می‌توانید سورس‌کد خود در گیت‌هاب را مدیریت کنید. اگر تازه به دنیای ورژن کنترل به خصوص Git قدم گذاشته‌اید و با محیط آن آشنایی ندارید، کمپانی گیت‌هاب یک دورهٔ آموزشی رایگان منتشر کرده است. 

این کمپانی یک دورهٔ آموزشی شامل تمامی نکات ضروری برای کار با گیت و گیت‌هاب را منتشر کرده است. این مجموعه به شما یاد خواهد داد که چه‌طور از Git برای مدیریت سورس‌کد و از GitHub برای همکاری با اعضای تیم خود، استفاده کنید. در صورت علاقمندی، با کلیک روی لینک Github On Demand Training می‌توانید نحوهٔ کار با گیت‌ و گیت‌هاب را فرا بگیرید (برای آشنایی بیشتر با مفهوم ورژن کنترل، به مقالهٔ ورژن کنترل (Version Control) چگونه کار می‌کند؟ مراجعه نمایید).

همچنین اگر علاقمند به آموزش‌های تعاملی هستید، با مراجعه به آدرس Git Tutorial،‌ می‌توانید به صورت کاملاً تعاملی به یادگیری مفاهیم اصلی ورژن کنترل گیت بپردازید.

حال نوبت به نظرات شما می‌رسد؟ آیا دورهٔ آموزشی دیگری که برای دولوپرهای تازه‌کار مفید باشد می‌شناسید؟ نظرات‌، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با ما و سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.