Bugsnag ابزار جدیدی برای حل سریع تر مشکلات توسعه دهندگان، منتشر می کند.

Bugsnag ابزار جدیدی برای حل سریع تر مشکلات توسعه دهندگان، منتشر می کند.

باگزنگ که ابزای مالتی پلتفرم به منظور رفع اشکالات نرم افزاری است، به تازگی به روزرسانی قابل توجهی را منتشر کرده است. از این پس، توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا مشکلات را به ترتیب اهمیت بیایند و از طریق ابزارهای بصری، اطلاعات دقیق تری از عملکرد نرم افزار کسب کنند. برای اطلاع از جزییات این به روز رسانی، با سکان آکادمی همراه باشید.

صفحه ی جدید تایم لاینی که در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد به آن ها این امکان را می دهد تا اطلاعات مربوط به کرش نرم افزار را در محدوده ای از زمان، بررسی و مقایسه کنند و به جزییات دسته بندی شده در زمینه ی عیب یابی دسترسی داشته باشند. با استفاده از این امکان، توسعه دهندگان می توانند با جزییات کامل، اشکالات موجود در هر نسخه ی منتشر شده را بررسی کنند. نموداری نیز به مرور زمان به توسعه دهندگان نشان خواهد داد که کدام نسخه یا ویژگی ممکن است مشکل ایجاد کند.

در نهایت منوی وضعیت جدیدی در نظر گرفته شده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا فعالیت هایی را که در برابر پیغام های خطا در حال انجام است، مشاهده کند. قابلیت جدید دیگری برای مدیریت وظایف ایجاد شده است که نشان خواهد داد که کدام مشکل باید اول بررسی شود و چه کسی در حال کار کردن بر روی آن ها است. اگر شما پیش از این از Bugsnag استفاده نکرده اید می توانید به صورت رایگان به مدت 30 روز آزمایشی آن را از طریق سایت Bugsnag امتحان کنید.

منبع