معرفی دستگاهی جالب برای خرید داستان کوتاه!

حتما شما هم وقتی در انتظار یک دوست یا رسیدن مترو هستید، و یا در صف فروشگاه منتظرید تا نوبت شما برسد، از گوشی همراهتان برای پر کردن زمانتان استفاده می کنید. شهری در فرانسه با یک راه حل جدید این مشکل را حل کرده است. با سکان آکادمی همراه باشید تا در مورد این راه حل بیشتر بدانید.

راه حل این مشکل، دستگاه خودکاری است که داستان های کوتاه چاپ می کند. در حال حاضر تعدادی از این دستگاه ها در شهر گرونبل فرانسه نصب شده اند و هر کس بخواهد می تواند از این دستگاه ها، داستان های کوتاه جدیدی را به رایگان دریافت کند. هر کدام از داستان ها در کاغذی شبیه کاغذهای دریافت نوبت بانک ها، چاپ شده است و مردم می توانند داستان های یک، سه یا پنج دقیقه ای دریافت کنند. این موضوع ممکن است برای برخی مضحک به نظر برسد، ولی به نظر راه حل فوق العاده ای برای رها کردن مردم از بند گوشی ها و بازگرداندن دوباره ی آن ها به مطالعه ی کتاب باشد!

همه ما زمان زیادی را برای استفاده از تکنولوژی صرف می کنیم و با این راه حل می توانیم کمی به خودمان استراحت بدهیم. به نظر شما اگر این طرح در ایران اجرا شود، چقدر از آن استقبال خواهد شد؟ نظرات خود را با خوانندگان سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

This vending machine prints short stories to read instead of looking at your phone

0 • محمد جعفری در تاریخ: 1394/08/13

  سلام
  جالبه اونا تو چه فازی هستن ایران تو چه فازیه!!!!
  این ورود به سایت رو درست کنید لطفا هر بار باید وارد بشیم گزینه remember رو اضافه کنید.
  راستی یه سوال مطلب 97 چیزی که برنامه نویس باید بداند(اگه اسمشو کامل گفته باشم) دیگه نمیزارید؟
  هرچی گشتم قبلی ها رو پیدا نکردم واقعا خوب بودن دوباره بزارید لطفا
  تشکروخسته نباشید

  ادمین سایت در تاریخ: 1394/08/13

  سلام
  مقالات ۹۷ چیزی که ... از وبلاگ حذف شده و به دوره های آموزشی با لینک زیر اضافه شد:
  http://www.sokanacademy.com/categories/programming/ninety-seven-things-every-programmer-should-know

 • محمد جعفری در تاریخ: 1394/08/13

  اینم یادم رفت نمیشه برا عکس پروفایل عکس گذاشت؟

  ادمین سایت در تاریخ: 1394/08/13

  وارد سایت http://www.gravatar.com/ شوید که برای ایمیلی که با آن در سکان ثبت نام کرده اید عکس انتخاب کنید. از این پس هرکجا که با این ایمیل ثبت نام کنید عکس شما نمایش داده خواهد شد.

 • حمیده کریمی در تاریخ: 1394/08/14

  توی ایران اگه اجرا بشه دو حالت داره: اوایل اجرای طرح، دستگاه بیچاره از شدت هجوم مردم، داستان کم میاره، بعد چند وقت حوصله ش سر میره از بیکاری! :D

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)