در LiveEdu کدنویسی زندهٔ دیگر دولوپرها را مشاهده کنید و کسب تجربه نمایید

در LiveEdu کدنویسی زندهٔ دیگر دولوپرها را مشاهده کنید و کسب تجربه نمایید

آیا شما هم دوست دارید که کدنویسی، طراحی، هوش مصنوعی و دیگر مهارت‌ها را یاد بگیرید، با کسانی که همفکرتان هستند ارتباط برقرار کنید و از دیگران چیزهای جدیدی یاد بگیرید؟ خیلی از کسانی که علاقمند به یادگیری مهارت‌های مورد نیاز بازار کار هستند با مشکلات کمبود وقت از یک سو و همچنین هزینه‌های بالای کلاس‌های آموزشی حضوری از سوی دیگر رو‌به‌رو هستند. LiveEdu استارتاپی که تلاش می‌کند مشکلات شما در راه یادگیری به صورت آنلاین را به سبک جدیدی از پیش رو بردارد. 

LiveEdu سایتی است که می‌توانید حرفه‌های مختلفی همچون کدنویسی، طراحی، هوش مصنوعی، توسعهٔ گیم، کریپتوکارنسی و غیره را دنبال کنید؛ همچنین می‌توانید با توجه به سطح مهارت‌هایتان (مبتدی، متوسطه و حرفه‌ای)، یکی از کانال‌ها را انتخاب کرده، تماشا کنید و یاد بگیرید.

Jamie Green بنیان‌گذار LiveEdu، معتقد است که تفاوت عمده و کلیدی این روش با مشاهدهٔ ویدیوهای آموزشی سایت‌های مختلف، امکان تعامل کاربران است. وی این طور ادامه می‌دهد که:

ویدیوهای آموزشی منتشر شده در یوتیوب معمولاً ویرایش می‌شن در حالی که در واقعیت، افراد به این شکل کدنویسی نمی‌کنن و همه چیز طبیعیه.

همچنین وی معتقد است که آموزش آنلاین در آینده بسیار فراگیر خواهد شد. او امیدوار است که استارتاپش با گسترش در زمینه‌های گوناگون بتواند تحولی بزرگ در صنعت آموزش ایجاد کند. به گفتهٔ او، برخی از افراد معتقدند که با این روش می‌توانند بهتر تمرکز و فکر کنند و اگر بدانند که افرادی در حال تماشای آنها هستند، هر 5 دقیقه یک بار توییتر خود را چک نمی‌کنند و حواسشان کمتر پرت می‌شود!

حال نوبت به نظرات شما می‌رسد. به نظر شما این روش خوبی برای آموزش کدنویسی و دیگرمهارت‌ها است؟ نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با ما و سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.