Bluetooth Developer Studio ایده های شما در اینترنت اشیاء را به واقعیت مبدل می سازد

موسسه ی Bluetooth SIG، به منظور سرعت بخشیدن به توسعه ی وسایل و خدمات در حوزه ی اینترنت اشیاء، ابزاری تحت عنوان Bluetooth Developer Studio را منتشر کرده است که این ابزار می تواند در از بالفعل درآوردن ایده های بالقوه ی توسعه دهندگان بسیار موثر باشد. برای آشنایی بیشتر، با سکان آکادمی همراه باشید.

رابط کاربری این ابزار که قابلیت کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) نیز دارد، یک محیط یکپارچه ی توسعه ی نرم افزار (IDE) به شیوه های سنتی نیست بلکه ابزاری است که به شما کمک می کند تا با سرعت هر چه تمام تر به طراحی محصول مد نظر خود بپردازید. البته محصولات دیگری نیز وجود دارند که می توانند پاسخگوی نیازهای خاص شما باشند.

Bluetooth Developer Studio ابزارهایی در اختیار دارد که کدهای مورد نیاز را به صورت خودکار بر پایه ی طراحی شما، تولید می کند. این ابزار همچنین به شما این امکان را می دهد تا افزونه هایی برای استفاده به همراه اپلیکیشن ها بسازید، پلاگین هایی که می توانید آن ها را در یک محیط مجازی و یا یک دیوایس فیزیکی تست کنید.

The Bluetooth Developer Studio wants to help get your IoT idea off the ground

0  • stack programer در تاریخ: 1394/08/12

    ای دی ای این که به پای دات نت نمی رسه،اگه امکان داشت داخل دات نت یا کیوت خیلی بهتر بود.

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)