ماناپال: سرویس پرداخت ارزی و صدور کارت بانک‌های بین‌المللی

ماناپال: سرویس پرداخت ارزی و صدور کارت بانک‌های بین‌المللی

امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که نیاز به پرداخت آنلاین و خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های اینترنتی به شدت افزایش یافته است اما به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بانکی علیه ایران، بانک‌های ایرانی قادر به ارائه خدمات کارت‌های بین‌المللی نیستند؛ از همین سو، ماناپال در نظر دارد تا با ارائهٔ سرویس‌های متنوع در خصوص پرداخت ارزی و کارت‌های بانکی بین‌المللی، موانع را از پیش روی کاربران و کسب‌و‌کارهای ایرانی بردارد.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

انجام پرداخت‌های ارزی
شما می‌توانید به ساده‌ترین روش از خدمات پرداخت ارزی استفاده نمایید. ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت نموده و پس از آن با مراجعه به پشتیبانی آنلاین، مراحل سفارش را تکمیل نمایید. ماناپال در سریع‌ترین زمان با نرخی رقابتی و بهترین قیمت پرداخت ارز، درخواست شما را انجام خواهد داد. از جمله سایت‌هایی که برای خرید از آنها می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی ماناپال استفاده نمایید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- پرداخت هزینه خدمات سرور و دامنه
-- hetzner.de
-- ovh.com
-- digitalocean.com
- خرید قالب و نرم‌افزار
-- market.envato.com
-- themeforest.net
- خرید مستقیم لباس از فروشگاه‌های ترکیه‌ای
-- lcwaikiki.com
-- defacto.com.tr
- رزرو هتل
-- booking.com
-- hostelworld.com
- خرید بلیط هواپیما
-- turkishairlines.com 
-- aeroflot.ru 
- پرداخت هزینه درخواست ویزا سفارت (کانادا، آمریکا، استرالیا و ...)
- ثبت‌نام آزمون‌های بین‌المللی تافل، آیلتس و جی‌آر‌ای

تهیهٔ مستر کارت
یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، مسترکارت (MasterCard) است؛ این کمپانی آمریکایی دارای یکی از متنوع‌ترین محصولات در حوزه‌های مختلف خدمات مالی بین‌المللی است. مجموعهٔ ماناپال با در نظر گرفتن نیاز مردم ایران در حوزه‌های اقتصادی مختلف، اقدام به ارائه کارت‌های مجازی شرکت مسترکارت (Virtual MasterCard)، کارت‌های هدیهٔ مسترکارت (Gift MasterCard) و کارت‌های مسترکارت قابل شارژ (Debit MasterCard) کرده است و شما می‌توانید با بهترین نرخ، خریدهای دلاری خود را از همین طریق انجام دهید که در ادامه بیشتر با این خدمات آشنا خواهید شد.

سریع‌ترین روش دریافت مسترکارت مجازی (Virtual MasterCard)
مسترکارت مجازی (Virtual MasterCard) به شکلی طراحی شده است که افراد بتوانند سریع و بدون هزینهٔ اضافی، یک کارت بانکی به صورت آنلاین داشته باشند. این کارت از نوع کارت‌های پیش‌ پرداخت (Pre-paid) است. همان‌طور که از نام مسترکارت مجازی مشخص است، این کارت به صورت مجازی و آنلاین قابل استفاده است و از نظر فیزیکی وجود خارجی نخواهد داشت.

شما بر اساس مقدار نیازتان، آن را شارژ کرده و از خدمات آنلاین مسترکارت استفاده می‌کنید. تصور کنید شما یک کالا در یک فروشگاه اینترنتی می‌بینید و می‌خواهید سریعاً آن را خریداری کنید اما فاقد یک کارت بانکی بین المللی معتبر هستید؛ در این حالت، شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ماناپال، به صورت آنی یک مسترکارت مجازی سفارش دهید و با استفاده از آن خدمات و یا کالایی که در نظر دارید را خریداری کنید. این کارت قابل شارژ نیست و اعتبار اولیهٔ شما موجودی کارت به حساب می‌رود و اعتبار کارت نیز یک ماهه است.  

آسان‌ترین راه تهیه مستر کارت قابل شارژ (Debit MasterCard)
دبیت‌ کارت یک کارت قابل شارژ است و اعتبار آن دو سال است. در طول این مدت، شما می‌توانید کارت خود را به دفعات شارژ نمائید. همچنین می‌توانید بر روی این کارت یک اکانت پی‌پال باز نمایید و به سادگی از هزاران وب‌سایتی که در سراسر فضای وب وجود دارند، خرید نمائید.

سریع‌ترین روش خرید کارت‌های هدیه مسترکارت (Gift MasterCard)
کارت‌های هدیهٔ مسترکارت، همان‌طور که از اسمشان معلوم است مانند هر کارت هدیهٔ دیگری، می‌توان آنها را با مبالغ آماده خریداری کرده و تا اتمام مبلغ کارت، از آنها استفاده کرد. به طور کل، یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های داشتن یک کارت بین‌المللی، خرید کارت‌های هدیهٔ مسترکارت است؛ با استفاده از این گیفت کارت‌ها، شما می‌توانید به راحتی آنها را همراه خود به سفر ببرید و در هر فروشگاه و یا رستورانی از آنها استفاده کنید. 

مسافرین ایرانی در مسافرت‌های خارجی، ناچار به حمل پول نقد با حجم زیاد هستند. وجود این کارت‌ها این امکان را فراهم آورده تا به سادگی از دستگاه‌های خودپرداز وجه مورد نیاز خود را دریافت کنند و یا از دستگاه POS فروشگاه‌ها خرید خود را انجام دهند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ نخست وب‌سایت ماناپال اقدام به سفارش این کارت‌های بین‌المللی نمایید.