نظرسنجی در مورد عملکرد سکان آکادمی

نظرسنجی در مورد عملکرد سکان آکادمی

همواره یکی از سیاست‌هایی که می‌تواند منجر به بهبود عملکرد یک سیستم، محصول و یا کسب‌وکار گردد، آگاهی از نظرات مخاطبین‌اش است که برای این منظور، می‌توان ابزارهای مختلفی همچون تست A/B،‌ نظرسنجی، مصاحبه‌ٔ رو در رو و غیره را به کار گرفت. در همین راستا قصد داریم عملکرد خود را از دید مخاطبین سایت مورد ارزیابی قرار دهیم.

خواهشمند است نظرات، دیدگاه‌‌ها، پیشنهادات و انتقادات خود را در ارتباط با آنچه در ادامه مطرح می‌گردد در بخش نظرات همین پست اعلام فرموده تا با مد نظر قرار دادن آنها، بیش از پیش بتوانیم مثمرثمر واقع گردیم.

۱. شاخص‌ترین رقبای سکان آکادمی کدامند و برگ‌ برندهٔ آنها نسبت به ما چیست و از میان وب‌سایت‌های مشابه فارسی، چرا سکان آکادمی را دنبال می‌کنید؟

۲. سکان آکادمی شامل زیرمجموعه‌های آموزش آنلاین، رادیو فول‌استک، وبلاگ، تالار گفتگو، استخدام برنامه‌نویس و واژه‌نامه است. از میان این سرویس‌ها، به کدامیک علاقهٔ بیشتری دارید و دلایل علاقمندی شما کدامند؟ همچنین کیفیت دوره‌های آموزش برنامه‌نویسی، مقالات وبلاگ و پادکست‌های رادیو فول‌استک را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

۳. آیا رابط کاربری سکان آکادمی کاربرپسند است و پس از ورود به این سایت، تجربهٔ کاربری خوبی برای شما رقم می‌خورد؟ در غیر این صورت، مشکلات UI و UX سایت کدامند؟

۴. اگر چه اتفاقی رخ دهید، دیگر هرگز حاضر به مراجعه به وب‌سایت سکان آکادمی نخواهید بود و آیا این سایت را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

۵. برای آگاهی از مقالات و به طور کلی محتوای جدید از چه کانالی استفاده می‌کنید: توییتر، تلگرام، لینکداین و یا هر روز به خود سایت مراجعه می‌کنید؟

۶. در وبلاگ سکان آکادمی مقالاتی در حوزه‌های وب و اینترنت، برنامه‌نویسی، فناوری، هک و امنیت، اپن‌سورس و لینوکس، هوش مصنوعی، کسب‌وکار، اینترنت اشیاء، شبکه‌های اجتماعی و غیره منتشر می‌گردد. از این میان، به کدام حوزه بیشتر علاقمند هستید؟ 

لازم به ذکر است چنانچه دیدگاهی دارید که در سؤالات فوق نمی‌گنجد، می‌توانید در قالب پیشنهاد یا انتقاد مطرح نمایید. در پایان از اینکه در این نظرسنجی شرکت می‌نمایید، کمال تشکر را داریم.