لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
سایتی برای آماده شدن مصاحبه های برنامه نویسی

سایتی برای آماده شدن مصاحبه های برنامه نویسی

اگر کسی تاکنون در یک مصاحبه ی فنی مرتبط با موقعیت شغلی برنامه نویسی شرکت کرده باشد، به خوبی متوجه خواهد شد که چه استرس زیادی در فضای چنین مصاحبه ای حکم فرماست. در این مقاله قصد داریم به معرفی سایتی بپردازیم که به گفته ی مدیر این سایت، تکنیک های معرفی شده در این سایت برنامه نویسان را آماده ی شرکت در مصاحبه های فنی حرفه ی برنامه نویسی کرده و تا حد قابل توجهی احتمال موفقیت ایشان را افزایش می دهد. با سکان آکادمی همراه باشید.

سایت Interview Cake ابزاری است که از آن طریق خواهید توانست خود را برای مصاحبه های برنامه نویسی آماده کنید. Parker Phinney -مدیر این سایت- قبلا یکی از مهندسین شرکت گوگل بوده که به غیر از کار در این غول فناوری دنیا، در شکل گیری چندین استارتاپ هم نقش داشته است.

جالب است بدانیم که ایده ی تاسیس این سایت زمانی به ذهن آقای پارکر خطور کرد که او با یکی از دوستانش به نام آلیس برای یک مصاحبه ی شغلی تمرین می کرد. آلیس مشکلات فراوانی را در زندگی اش پشت سر گذاشته بود که از آن جمله می توان به از دست دادن خانه اش، بی پولی و بیکاری اشاره کرد اما در عین حال داشت یک دوره ی برنامه نویسی را هم پشت سر می گذاشت و خیلی دوست داشت که در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شود. آلیس بعدا در شرکت Facebook مشغول به کار شد!

پس از مشاهده ی موفقیت های روز افزون آلیس، آقای پارکر تصمیم گرفت تجربیاتش را به غیر از ساکنین سانفرانسیسکو، در اختیار تمام علاقمندانی که دسترسی به اینترنت دارند بگذارد و این شد که سایت Interview Cake ایجاد شد.

منبع


فرنوش فهیم