سایتی برای آماده شدن مصاحبه های برنامه نویسی

اگر کسی تاکنون در یک مصاحبه ی فنی مرتبط با موقعیت شغلی برنامه نویسی شرکت کرده باشد، به خوبی متوجه خواهد شد که چه استرس زیادی در فضای چنین مصاحبه ای حکم فرماست. در این مقاله قصد داریم به معرفی سایتی بپردازیم که به گفته ی مدیر این سایت، تکنیک های معرفی شده در این سایت برنامه نویسان را آماده ی شرکت در مصاحبه های فنی حرفه ی برنامه نویسی کرده و تا حد قابل توجهی احتمال موفقیت ایشان را افزایش می دهد. با سکان آکادمی همراه باشید.

سایت Interview Cake ابزاری است که از آن طریق خواهید توانست خود را برای مصاحبه های برنامه نویسی آماده کنید. Parker Phinney -مدیر این سایت- قبلا یکی از مهندسین شرکت گوگل بوده که به غیر از کار در این غول فناوری دنیا، در شکل گیری چندین استارتاپ هم نقش داشته است.

جالب است بدانیم که ایده ی تاسیس این سایت زمانی به ذهن آقای پارکر خطور کرد که او با یکی از دوستانش به نام آلیس برای یک مصاحبه ی شغلی تمرین می کرد. آلیس مشکلات فراوانی را در زندگی اش پشت سر گذاشته بود که از آن جمله می توان به از دست دادن خانه اش، بی پولی و بیکاری اشاره کرد اما در عین حال داشت یک دوره ی برنامه نویسی را هم پشت سر می گذاشت و خیلی دوست داشت که در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شود. آلیس بعدا در شرکت Facebook مشغول به کار شد!

پس از مشاهده ی موفقیت های روز افزون آلیس، آقای پارکر تصمیم گرفت تجربیاتش را به غیر از ساکنین سانفرانسیسکو، در اختیار تمام علاقمندانی که دسترسی به اینترنت دارند بگذارد و این شد که سایت Interview Cake ایجاد شد.

I will teach you to be good at programming interviews

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)