فرصت‌های شغلی برنامه‌نویسی در شرکت داده پرداز پویای شریف

فرصت‌های شغلی برنامه‌نویسی در شرکت داده پرداز پویای شریف

شرکت داده پرداز پویای شریف جزو شرکت های ارائه دهنده سالوشن های حرفه‌ای مبتنی بر وب و پلتفرم ابزارهای هوشمند همچون موبایل و تبلت می باشد که عمده مشتریانش -از استارتاپ های کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی- متقاضی خدمات پیچیده ی آنلاین همچون فروشگاه، پرتال های سازمانی، سی آر ام و … بوده اند. اگر علاقمند به فعالیت در تیمی حرفه ای، پویا و تراز اول می باشید، داده پرداز بستری برای افراد حرفه ای حوزه ی وب فراهم آورده است. در ادامه، با سکان آکادمی همراه باشید.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

تیم متخصصین برنامه نویسی این شرکت پس از ۶ سال فعالیت حرفه ای توانسته اند با تکیه بر به روز ترین فناوری های حوزه ی وب و برنامه نویسی، سریع‌ترین راه کارها را برای پیچیده‌ترین پروژه های مشتریان به ارمغان آورند که این مهم جز با تکیه بر دانش افراد باتجربه و خبره در زمینه ی کاری خود امکان‌پذیر نبوده و نخواهد بود.

باتوجه به رضایتمندی مشتریان این شرکت به خاطر کیفیت بالای خدمات از یک سو و همچنین درک نیازهای رو به رشد ایشان از سوی دیگر، روز به روز بر تعداد مشتریان این شرکت افزوده شده که مستلزم برخورداری از برنامه نویسان حرفه‌ای بیشتری برای خدمت رسانی به مشتریان می باشد. دپارتمان منابع انسانی شرکت داده پرداز پویای شریف آمادگی خود را برای جذب نیروهای حرفه ای، مستعد و خلاق به منظور شروع همکاری در زمینه‌های طراحی رابط کاربری، برنامه نویسی بک اند، برنامه نویسی موبایل و سایر حوزه های مرتبط اعلام می دارد.