Primer: اپلیکیشنی جهت آموزش مفاهیم کسب‌وکار و مارکتینگ

Primer: اپلیکیشنی جهت آموزش مفاهیم کسب‌وکار و مارکتینگ

مدیران گوگل بر این باورند که وقتی مردم سراسر دنیا به موفقیتی دست می‌یابند، این شرکت هم در موفقیت ایشان سهیم است و یکی از رسالت‌هایی که این غول فناوری برای خود در نظر گرفته این است که به کارآفرینان، کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و همچنین استارتاپ‌ها کمک کند تا وارد حوزه‌های جدیدی شده و کسب درآمد کنند. 

اما مدیران این شرکت خوب می‌دانند که کسب علم و مهارت در حوزه‌های جدید کار نسبتاً زمان‌بری است به‌ خصوص زمانی که کسب‌وکارهای نوپا بخواهند بازاریابی خلاقانه‌ای هم انجام دهند. در همین راستا، شرکت گوگل تیمی از بازاریابان خود را به خدمت گرفته تا ایشان سرویسی ایجاد کنند که مدیران سایر کسب‌وکارها بتوانند از آن استفاده کرده و به موفقیت برسند.

Primer یک سرویس سریع و سهل‌الوصول برای کسب دانش در زمینهٔ تجارت و مارکتینگ در هر زمان و هر مکانی است. در‌ واقع، اگر شما صرفاً ۵ دقیقه زمان داشته باشید، می‌توانید از درس‌های کوتاه اما مفید اپلیکیشن پرایمر نهایت استفاده را بکنید (هر چند وقت یک بار هم درس‌های جدیدی به این سرویس آموزشی افزوده می‌شود).

در حال حاضر، حوزه‌های بازاریابی، مدیریت محتوا، استراتژی‌های بازار و … در دسترس علاقمندان قرار داد که به صورت آفلاین می‌توانند از آموزش‌های ارائه شده در این حوزه‌ها استفاده نمایند. جهت دانلود اپلیکیشن پرایمر گوگل، می‌توانید به گوگل پلی استور یا اپل استور مراجعه نمایید.