Primer محصول جدیدی از شرکت گوگل

Primer محصول جدیدی از شرکت گوگل

گوگل اعتقاد دارد زمانی که مردم سراسر دنیا به موفقیتی دست می یابد، این شرکت هم در موفقیت ایشان سهیم است. یکی از رسالت هایی که این شرکت بزرگ برای خود در نظر گرفته است این می‌باشد که به کارآفرینان، کسب و کارهای کوچک و بزرگ و همچنین استارتاپ ها کمک کند تا وارد حوزه های جدیدی شده و کسب درآمد کنند. اما مدیران این شرکت خوب می‌دانند که کسب علم و مهارت در حوزه های جدید کار نسبتاً دشواری است به‌ خصوص زمانی که کسب و کارهای نوپا بخواهند بازاریابی خلاقانه ای هم انجام دهند. در همین راستا، شرکت گوگل تیمی از بازاریاب های خود را به خدمت گرفته تا ایشان سرویسی ایجاد کنند که مدیران سایر کسب و کارها بتوانند از آن استفاده کرده و به موفقیت برسند و نتیجه این که سرویسی به نام Primer متولد شد. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن، با سکان آکادمی همراه باشید.

پرایمر یک سرویس سریع و سهل الوصول برای کسب دانش در زمینه ی بازاریابی در هر زمان و هر مکانی است. در‌ واقع اگر شما صرفاً پنج دقیقه زمان داشته باشید، می‌توانید از درس‌های کوتاه اما مفید اپلیکیشن پرایمر نهایت استفاده را بکنید.

هر هفته هم درس‌های جدیدی به این اپ افزوده می شود. در حال حاضر، حوزه های بازاریابی، مدیریت محتوا، استراتژی های بازار و … در دسترس علاقمندان قرار داد که به صورت آفلاین می‌توانند از آن‌ها استفاده نمایند. جهت دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید به صفحه ی اختصای دانلود پرایمر در گوگل پلی استور یا اپل استور مراجعه نمایید.

منبع


فرنوش فهیم