بعد از کلی کدنویسی، کمی هم با شبیه سازی صدای گربه تفریح کنید!

کدنویسی کار دشواری است و یک برنامه نویس پس از مواجهه با یک تابع بسیار پیچیده و یا ایجاد یک باگ و ناتوانی در دیباگ کردن آن، نیاز به چیزی برای تمدد اعصاب. معمولا چیزهای Fun می توانند تا حد بسیار قابل توجهی استرس برنامه نویس را کاهش دهند و از همین روی، در این پست قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن، می توانید صدای خوابیدن گربه ها را شبیه سازی کرده، کمی با اسلایدرها بازی کنید و خود را سرگرم سازید. برای آشنایی بیشتر با این سایت، با سکان آکادمی همراه باشید.

Furry Friend سایت جالبی است که چندین اسلایدر در اختیار کاربر قرار می دهد که وی با بالا و پایین کردن آن ها، خواهد توانست صدای خوابیدن یک گربه را شبیه سازی کند و در لحظه تغییرات آنی را مشاهده کند. نظر شما چیست؟ آیا این سایت می تواند خستگی یک روز کاری پر از دردسر را از تن شما بیرون کند یا خیر؟ نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

Stressed? You need this cat purr noise generator

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)