آشنایی با Light Table نسل جدیدی از ادیتورهای کد

پس از مطرح شدن ایدهٔ Learnable Programming توسط آقای برت ویکتور، یکسری استارتاپ ها هم شروع به سرمایه گذاری روی این ایده کرده و ماحصل آن هم محصولاتی همچون افزونه ای تحت عنوان Alive است. علاوه بر افزونه ی Alive، یک ویرایشگر کد جدید هم اخیرا به بازار عرضه شده است تحت عنوان Light Table که در این مقاله قصد داریم آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. با وبلاگ سکان آکادمی همراه باشید.

از جمله مزایای ویرایشگر کد Light Table این است که شما در حین کدنویسی، خیلی سریع می توانید بازخورد و نتیجه ی کدهای خود را مشاهده کنید. علاوه بر این، برنامه نویس خواهد توانست هر چیزی که تمایل داشته باشد را در کدهای خود اصطلاحا Embed کند از بازی گرفته تا نمودارهای مختلف و ...

یکی از خوبی های این ویرایشگر کد این است که شما به سادگی قادر خواهید بود تا آن را شخصی سازی کنید تا بسته به نیازهای پروژه ی خود، از یک ویرایشگر کد Customize شده به معنی واقعی کلمه برخوردار باشید. نیاز به توضیح ندارد که این ویراشگر کد خیلی زیبا است و سرعت اجرای آن هم فوق العاده بالا است.

The next generation code editor

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)