هوای سکان آکادمی ابری شد!‍‍

سال ۲۰۱۵ ترندهای متنوعی را در ارتباط با فناوری تجربه کرده است که یکی از مهم ترین آن ها، رایانش ابری است. در همین راستا، آکادمی آنلاین برنامه نویسی سکان بر آن شد تا با همکاری شرکت پارس پک که اولین شرکت ارائه دهنده ی خدمات رایانش ابری در ایران است، سرویس های این آکادمی را در بستر کلود در اختیار کاربران قرار داده و موجبات ایجاد یک تجربه ی کاربری به مراتب بهتری را برای کاربران محترم سکان آکادمی فراهم آورد. جهت آشنایی با جزئیات خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

شرکت پارس پروا سیستم با نام تجاری پارس پک و به شماره ثبت ۳۵۳۰۸۲ اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران است. سرویس کلود این شرکت، رسما در روز جمعه مورخ ۲۱ آبان ۱۳۸۹ در ایران شروع به کار کرد و به منظور گسترش فرهنگ استفاده از خدمات ابری، زمینه استفاده رایگان آن برای عموم کاربران ایرانی نیز فراهم گردید.

با توجه به این که عموم کاربران سکان آکادمی وب مسترها، برنامه نویسان، طراحان سایت و توسعه دهندگان هستند و این گروه از کاربران همواره دغدغه ی سرعت بالای لود شدن سایت، در دسترس بودن دائمی و رو به رو شدن با حداقل Down Time سایت را دارند، تصمیم گرفتیم تا با همکاری شرکت پارس پک، وبگاه سکان آکادمی که پیش از این روی سرورهای اشتراکی در کشور آلمانی میزبانی می شد را به سرورهای کلود داخل ایران منتقل نماییم.

نیاز به توضیح نیست که سرورهای داخل ایران از سرعت چند برابری نسبت به سرورهای خارج از کشور برخوردارند و همین مسئله منجر خواهد گشت تا سرعت لود سایت سکان آکادمی به مراتب ارتقاء یابد. علاوه بر این، با توجه به این که سکان آکادمی از این پس روی سرورهای کلود میزبانی می شود، مشکلات مرتبط با خرابی سرور، دان شدن سایت و ... ان شاء الله به حداقل رسیده و کاربران سایت می توانند با اطمینان خاطر آموزش های برنامه نویسی و طراحی سایت در سکان آکادمی را دنبال نمایند.

0از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)