مشارکت لحظه به لحظه در پروژه ها با اپلیکیشن Hackpad

مشارکت لحظه به لحظه در پروژه ها با اپلیکیشن Hackpad

امروزه با پیشرفت فناوری، استفاده از اپلیکیشن های کاربردی گوناگون کارهای ما را آسان تر کرده است. از برنامه ریزی برای تناسب اندام و ورزش گرفته تا مشارکت در کار های گروهی و ... در این مقاله با اپلیکیشن دیگری به نام Hackpad آشنا می شویم که این امکان را به طراحان و توسعه دهندگان می دهد تا به صورت گروهی روی پروژّ ها کار کنند. با سکان آکادمی همراه باشید.

پیش از هر چیز بایستی بگوییم که این اپلیکیشن برای استفاده ی شخصی رایگان است. برنامه ریزی خود را اجرا و مدیریت کنید؛ با استفاده از این اپلیکیشن می توانید یادداشت هایی برای همکارانتان بنویسید، عکس و فایل به اشتراک بگذارید و از کامنت ها برای دادن نظرات و ایده هایتان استفاده کنید. هر مشارکتی که انجام می دهید به نام شما به ثبت می رسد، پس مطمئن باشید که ایده ها و تلاش هایتان حتماً دیده خواهد شد.

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا دوستان، هم تیمی ها و یا حتی هزاران فالوور اکانت توییترتان را دعوت کنید. حتی می توانید در سایتتان امکان دسترسی به این اپ را فراهم کنید و این در حالی است که کنترل دقیقی بر اجرای کارها نیز خواهید داشت.  

اجرای هوشمند پروژه ها: با کمک این ابزار، می توانید پروژه ها را به چند بخش تقسیم کنید و تقسیم کار کنید، همچنین می توانید هر وظیفه ای که مشخص کردید را به یکی از اعضای گروه محول کنید. با بررسی کارهایی که برای انجام دادن باقی مانده، پیشرفت کار را بررسی کنید و اطلاعات و فایل های مورد نیاز را در اختیار همکارانتان قرار بدهید.

در ضمن، شما می توانید هر کجا که هستید با همکارنتان در تماس باشید و روی پروژه های خود کار کنید؛ محتوای شما در یک سیستم ابری ذخیره می شود بنابراین هر جا که باشید و به هر طریقی مانند موبایل، کامپیوتر دسکتاپ و تبلت می توانید به اطلاعات و پروژه ی خود دسترسی داشته باشید.

این اپلیکیشن همه ی آن چیزی را که برای همکاری در اجرای یک پروژه نیاز دارید برایتان فراهم می کند. امکاناتی که باعث می شود بتوانید به شیوه ای کارآمد و خلاقانه با سایر اعضای گروه، همکاری کنید؛ امکاناتی نظیر ابزار قالب بندی کد برای توسعه دهندگان و امکانات چند رسانه ای برای طراحان.

همچنین می توانید از قابلیت یکپارچه سازی Dropbox برای به اشتراک گذاری فایل ها -فارغ از اینکه چه حجمی داشته باشند- استفاده کنید (از فایل های کوچک مانند یک اسکرین شات گرفته تا فایل های اطلاعاتی حجیم.) همه ی این فایل ها همواره در دسترس شما خواهند بود حتی زمانی که آفلاین هستید.

پروژه ها و اطلاعات شما در صورتی که عمومی باشند قابل جست و جو توسط سایر کاربران هستند. با استفاده از این قابلیت می توانید پروژه های مبتکرانه ی دیگری پیدا کنید، با همفکران خود ارتباط برقرار کنید، همکاران جدیدی پیدا کنید و فرصت های شغلی جدیدی را تجربه کنید.

منبع