لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
آشنایی با Gravit، پلتفرمی برای طراحی و مشارکت در کار گروهی

آشنایی با Gravit، پلتفرمی برای طراحی و مشارکت در کار گروهی

در این مقاله با پلتفرمی آشنا خواهیم شد که می توانید از آن برای اجرای طراحی ها و کارهای گروهی استفاده کنید و حتی نتیجه ی کارتان را به اشتراک بگذارید. این اولین پلتفرم دنیا است که چنین قابلیت هایی را در اختیارتان می گذارد، بدون اینکه نیاز باشد تا آن را نصب کنید، بلکه فقط با استفاده از مرورگرتان از کار کردن با این پلتفرم لذت ببرید. در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید تا با ویژگی ها و قابلیت های این پلتفرم مفید و کارآمد، آشنا شوید.

Gravit اولین پلتفرم طراحی و مشارکت در کار گروهی در دنیا است که تنها از طریق مرورگرتان اجرا می شود و قابلیت های گوناگونی نظیر طراحی، اجرای نمونه ی اولیه و مشارکت در اجرای پروژه را یکجا در اختیارتان می گذارد. تنها کافی است تا مرورگر محبوبتان را اجرا کنید، وارد شوید و شروع به طراحی کنید.

این پلتفرم فارغ از اینکه از چه سیستم عاملی بهره می برید، مانند سایر اپلیکیشن های دسکتاپ، تنها بر روی مرورگر قابل اجرا است و نیازی به دانلود کردن و نصب ندارد. با استفاده از آن به راحتی و بدون دردسرهای نصب و استفاده از نرم افزارهای رایج می توانید اپلیکیشن، رابط کاربری موبایل، سایت و یا لوگوی شرکتتان را طراحی کنید.

با استفاده از این پلتفرم، می توانید در آن واحد طراحی کنید و با سایرین مشارکت گروهی داشته باشید و این در حالی است که سایر اپلیکیشن ها به شما فقط امکان تولید محتوا را می دهند، اما Gravit فراتر از آن عمل می کند و با کمک Gravit می توانید کار طراحی را انجام دهید و لینک اختصاصی آن را برای مشتری یا همکاران خود بفرستید؛ آنها هر جا که باشند و از هر مرورگری که استفاده کنند، هم زمان می توانند پیش نمایشی از نتیجه ی کارتان را ببینند و یا حتی آن را ویرایش کنند. در عین حال، در حالی که آنها مشغول اعمال تغییرات مد نظرشان هستند، شما می توانید بر کارشان نظارت داشته باشید.

با کمک Gravit طرح هایتان را عملی خواهید کرد. این ابزار تنها یک ابزار برای طراحی نیست بلکه امکاناتی برای ایجاد نمونه های اولیه هم در آن در نظر گرفته شده است. پس از اینکه کار طراحی را به انجام رساندید و از نتیجه ی کار راضی بودید، می توانید با استفاده Gravit و بدون کمک هیچ ابزار دیگری، لینک ها و امکانات متعددی را به آن بیافزایید و در نهایت یک نمونه ی اولیه ی تعاملی، تحویل بگیرید.

این ابزار به شما این امکان را می دهد تا طراحی هایتان را در Gravit Exchange به طور رایگان یا با هزینه ای ناچیز، به اشتراک بگذارید. همچنین قادر خواهید بود تا طرح های به اشتراک گذاشته شده توسط سایر طراحان را دوباره استفاده کنید.

قطعاً از کار کردن با Gravit لذت خواهید برد. در ادامه با خلاصه ای از امکاناتی که Gravit در اختیار شما می گذارد آشنا خواهید شد. البته برای اینکه در مورد این ویژگی ها و امکانات گراویت بیشتر بدانید، می توانید به این صفحه ی امکانات گراویت مراجعه کنید.

- این ابزار فهرست منتخبی از فونت های گوگل را در اختیارتان می گذارد که می توانید در طراحی هایتان از آن استفاده کنید، همچنین ابزار هایی برای تایپوگرافی نیز برای راحتی کارتان، در نظر گرفته شده است.
- هنگام کار کردن با این پلتفرم احساس راحتی خواهید کرد. این پلتفرم گرچه در مرورگر اجرا می شود اما عملکردی مشابه یک اپلیکیشن دسکتاپ خواهد داشت.
- گراویت ابزارهای قدرتمندی نظیر (Pen, Bezigon و...) و ویژگی هایی مانند اشکال خودکار هوشمند و ... را در اختیارتان می گذارد.
- از Linux و Windows گرفته تا Mac، این پلتفرم همه ی سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند. پشتیبانی از دیوایس هایی نظیر موبایل هم به زودی به آن اضافه خواهد شد.
- با استفاده از Gravit می توانید شکل های پیچیده را با ترکیب کردن چندین وکتور، ایجاد کنید که کاملاً قابل ویرایش مجدد هستند.
- می توانید طراحی هایتان را با فرمت SVG ذخیره کنید تا برای استفاده در دیگر اپلیکیشن ها مناسب باشد. در صورتی که بخواهید فایل های SVG را ویرایش کنید می توانید به سادگی آنها را وارد محیط Gravit کنید یا اصطلاحاً Import کنید.

در یک کلام، گراویت با در اختیار گذاشتن تمام ویژگی های فوق الذکر، برای شما محیطی فراهم می کند تا کار طراحی را ساده تر از گذشته و با مشارکت دیگران انجام دهید و از آن لذت ببرید.

منبع