Gravit: پلتفرمی برای طراحی و مشارکت در کارهای گروهی

Gravit: پلتفرمی برای طراحی و مشارکت در کارهای گروهی

در این پست با پلتفرمی آشنا خواهید شد که می‌توانید از آن طریق برای اجرای طراحی‌ها و کارهای گروهی استفاده کنید و حتی نتیجهٔ کارتان را به اشتراک بگذارید. این اولین پلتفرم دنیا است که چنین قابلیت‌هایی را در اختیارتان می‌گذارد بدون اینکه نیاز باشد تا آن را نصب کنید، بلکه فقط با استفاده از مرورگرتان از کار کردن با این پلتفرم لذت ببرید.

Gravit اولین پلتفرم طراحی و مشارکت در کارهای گروهی در دنیا است که تنها از طریق مرورگرتان اجرا می‌شود و قابلیت‌های گوناگونی نظیر طراحی، اجرای نمونهٔ اولیه و مشارکت در اجرای پروژه را یکجا در اختیارتان می‌گذارد. تنها کافی است تا مرورگر محبوب‌تان را اجرا کنید، وارد پنل خود شوید و شروع به طراحی کنید.

این پلتفرم فارغ از اینکه از چه سیستم‌عاملی بهره می‌برید، مانند سایر اپلیکیشن‌های دسکتاپ، تنها بر روی مرورگر قابل اجرا است و نیازی به دانلود کردن و نصب ندارد. با استفاده از آن، به راحتی و بدون دردسرهای نصب و استفاده از نرم‌افزارهای رایج می‌توانید اپلیکیشن، رابط کاربری موبایل، سایت و یا لوگوی شرکت‌تان را طراحی کنید.

با استفاده از این پلتفرم، می‌توانید در آن واحد طراحی کنید و با سایرین مشارکت گروهی داشته باشید و این در حالی است که سایر اپلیکیشن‌ها به شما فقط امکان تولید محتوا را می‌دهند، اما Gravit فراتر از آن عمل می‌کند و با کمک این پلتفرم می‌توانید کار طراحی را انجام دهید و لینک اختصاصی آن را برای مشتری یا همکاران خود بفرستید؛ آنها هر کجا که باشند و از هر مرورگری که استفاده کنند، هم‌ زمان می‌توانند پیش‌نمایشی از نتیجهٔ کارتان را ببینند و یا حتی آن را ویرایش کنند. در عین حال، در حالی که آنها مشغول اعمال تغییرات مد نظرشان هستند، شما می‌توانید بر کارشان نظارت داشته باشید.

همچنین گراویت تنها یک ابزار طراحی نیست بلکه امکاناتی برای ایجاد نمونه‌های اولیه هم در آن در نظر گرفته شده است. پس از اینکه کار طراحی را به انجام رساندید و از نتیجهٔ کار راضی بودید، می‌توانید با استفاده Gravit و بدون کمک هیچ ابزار دیگری، لینک‌ها و امکانات متعددی را به آن بیافزایید و در نهایت یک نمونهٔ اولیهٔ تعاملی، تحویل بگیرید. در ادامه با خلاصه‌ای از امکاناتی که Gravit در اختیار شما می‌گذارد آشنا خواهید شد:
- این ابزار فهرست منتخبی از فونت‌های گوگل را در اختیارتان می‌گذارد.
- هنگام کار کردن با این پلتفرم، احساس راحتی خواهید کرد. این پلتفرم گرچه در مرورگر اجرا می‌شود اما عملکردی مشابه یک اپلیکیشن دسکتاپ خواهد داشت.

- گراویت ابزارهای قدرتمندی نظیر (Pen ،Bezigon و ...) و ویژگی‌هایی مانند اشکال خودکار هوشمند و ... را در اختیارتان می گذارد.
- با استفاده از Gravit می‌توانید شکل‌های پیچیده را با ترکیب کردن چندین وکتور، ایجاد کنید که کاملاً قابل ویرایش مجدد هستند.
- می‌توانید طراحی‌های‌تان را با فرمت SVG ذخیره کنید تا برای استفاده در دیگر اپلیکیشن‌ها مناسب باشد. 

در یک کلام، گراویت با در اختیار گذاشتن تمام ویژگی‌های فوق‌الذکر، برای شما محیطی فراهم می‌کند تا کار طراحی را ساده‌تر از گذشته و با مشارکت دیگران انجام دهید و از آن لذت ببرید.