انتخاب آسان تر فونت های هماهنگ با Font Flame

انتخاب آسان تر فونت های هماهنگ با Font Flame

انتخاب کردن دو فونت هماهنگ کار بسیار سختی است به خصوص اگر شما طراح حرفه ای نباشید. بسیاری از توسعه دهندگان، فونت های گوناگون را استفاده می کنند و در کنار هم قرار می دهند تا بتوانند فونت مناسب را پیدا کنند. در واقع با آزمون و خطا این کار را انجام می دهند. با سکان آکادمی همراه شوید تا با ابزاری برای انتخاب بهتر فونت ها آشنا شویم.

سایت ها و وبلاگ های معدودی وجود دارند که می توانند در انتخاب فونت های قابل قبول، به شما کمک کنند که از آن جمله می توان به سایت هایی مثل fontpair.co و  justmytype.co اشاره کرد. اما یک راه بهتر هم وجود دارد. Font Flame همان ابزار جایگزینی است که با در اختیار داشتن یک رابط کاربری ساده، شما را در انتخاب فونت ها یاری می کند.

این ابزار از کتابخانه ی رایگان Google Fonts به عنوان منبع پیشنهادات استفاده می کند و با در اختیار گذاشتن دکمه های hate و love امکان نظر دادن در مورد آن پیشنهاد را نیز فراهم می کند.  

هر بار که love را انتخاب کنید، این اطلاعات برای استفاده در آینده، ذخیره می شوند. در حال حاضر فونت ها به شکل تصادفی انتخاب می شوند اما توسعه دهندگان در تلاش هستند تا نسخه ی انتخابی این اپلیکیشن را نیز تولید کنند.

منبع