Speak with A Geek: اپلیکیشنی برای یافتن کارشناسان حوزهٔ فناوری

Speak with A Geek: اپلیکیشنی برای یافتن کارشناسان حوزهٔ فناوری

تصور کنید که باید امنیت پایگاه دادهٔ خود را بهبود ببخشید و یا نیازمند به یک تستر نرم‌افزار دارید. در چنین شرایطی با چه کسی تماس می‌گیرید؟ ممکن است ابتدا برای حل مشکل خود در گوگل سرچ کنید یا در روزنامه‌ها دنبال فرد مناسب بگردید و شاید آگهی استخدام پخش کنید. اما مشکل اصلی اینجا است که شما نمی‌دانید چه کسی را استخدام خواهید کرد؛ نمی‌دانید که فرد انتخاب شده به قدر کافی باتجربه می‌باشد یا خیر!

Speak with A Geek سرویسی است که پس از دانلود و نصب نسخهٔ Android یا iOS آن، کاربران می‌توانند توضیح مختصری دربارهٔ راه‌حلی که به دنبال آن می‌گردند وارد کرده و با توجه به اینکه این اپلیکیشن دامنهٔ وسیعی از تخصص‌ها را پوشش می‌دهد -از مشاوره در زمینهٔ سخت‌افزار و نرم‌افزار گرفته تا طراحی و توسعهٔ اپلیکیشن- خواهند توانست متخصص مورد نیاز خود را بیابند.

استفاده از این اپلیکیشن برای پروژه‌های کوچک رایگان است البته برای پروژه‌های تمام وقت هم می‌توانید از آن استفاده کنید بدون اینکه مجبور باشید تا مبلغ زیادی بپردازید. پس از انجام کار نیز هر یک از طرفین به طرف مقابل امتیاز می‌دهد و به این ترتیب کار همهٔ افراد بررسی و نظارت می‌شود. 

حال ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاد که به احتمال زیاد این اپ خیلی به درد کاربران ایرانی نمی‌خورد! حق با شما است و یکی از دلایلی که به معرفی این اپلیکیشن پرداختیم این بود تا علاقمندان به توسعهٔ اپلیکیشن موبایل از این اپ ایده گرفته و اپلیکیشن‌هایی کاربردی همچون Speak with A Geek طراحی نمایند.