Anytime: مسنجر جدید آمازون

Anytime: مسنجر جدید آمازون

طبق گزارش AFTV نیوز، آمازون درحال کار بر روی راه‌اندازی مسنجر جدید خود که Anytime نام دارد می‌باشد؛ این غول تکنولوژی برای اضافه کردن ویژگی‌های مختلف به این اپ، مشتریان و کاربران خود را تحت‌نظر و بررسی قرار داده تا ببیند که آن‌ها به چه‌چیزهایی بیشتر علاقه دارند تا در مسنجر خود بگنجاند.

به گفتهٔ AFTV نیوز، این مسنجر قرار است یک سرویس قوی باشد که ویژگی‌های زیادی را در خود می‌گنجاند و حتی می‌تواند رقیب دیگر شبکه‌های اجتماعی محبوب باشد؛ این مسنجر بر روی ویژگی‌هایی همچون تماس ویدیویی و تصویری، به اشتراک گذاری تصویر (کاربران می‌توانند فیلترهای مختلفی را روی عکس و ویدیو بگذارند)، منشن کردن دیگر کاربران، استفاده از استیکر، گیف‌ و بازی کردن متمرکر خواهد بود و مسلماً با این همه ویژگی بعید هم نیست که واقعاً بتواند رقیب مسنجرها و شبکه‌های اجتماعی بزرگ شود.

همچنین کاربران بااستفاده از این مسنجر می‌توانند با افراد و گروه‌ها تماس ویدیویی و تصویری برقرار کنند و با کسب‌و‌کارها و جاهای مختلف برای سفارش دادن محصول یا رزرو کردن چیزی یا جایی ارتباط برقرار کنند؛ براساس اطلاعات به‌دست آمده، ارتباطات صورت گرفته از طریق این سرویس ارائه شده توسط آمازون امن و رمزگذاری شده خواهد بود و بر روی دیوایس‌های مختلف مثل موبایل و دسکتاپ قابل اجرا است.

آمازون در ماه‌های اخیر حضور خودش را در بازار برنامه‌های ارتباطی و پیام‌رسان گسترش داده‌ است؛ همین کمپانی کمی پیش‌تر اپلیکیشن Chime را که برای برگزاری ویدیو کنفرانس برای کاربران کسب‌وکارها است معرفی کرده و درواقع این برنامه طراحی شده تا با سرویس‌هایی مثل Skype و WebEX رقابت کند. آمازون اخیراً ویژگی پیام‌رسانی و تماس صوتی را به دستگاه‌هایی که مجهز به دستیار صوتی الکسا بوده‌اند نیز اضافه کرده‌ است.

حال به‌نظر مسنجر Anytime با ویژگی‌هایی که ذکر شد، جاه‌طلب‌تر و بلندپروازتر از دیگر برنامه‌ها است و طراحی خواهد شد تا با برنامه‌های پیام رسانی‌ای مثل فیسبوک‌مسنجر یا واتس‌اپ رقابت کند.

نظر شما در مورد این برنامه با ویژگی‌های ذکر شده چیست؟ به‌نظر شما آیا می‌تواند جای دیگر مسنجرهای محبوب و پراستفاده را بگیرد؟ علاوه بر این، آیا Anytime هم قرار است در ایران فیلتر باشد یا خیر؟ نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما و دیگر کاربران سکان به اشتراک بگذارید!

منبع


نهال سهیلی‌فر