لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
آشنایی با Docker،  پلتفرمی برای ساخت و اجرای اپلیکیشن های توزیع شده

آشنایی با Docker، پلتفرمی برای ساخت و اجرای اپلیکیشن های توزیع شده

Docker یک پلتفرم باز برای ساخت، طراحی و اجرای اپلیکیشن های توزیع شده یا Distributed است. اپلیکیشن توزیع شده، نرم افزاری است که بر روی چند کامپیوتر و در داخل یک شبکه اجرا می شود. این پلتفرم، مجموعه از ابزار های مورد نیاز برای بهره بردن از اپلیکیشن های مدرن توزیع شده و مبتنی بر شبکه را در اختیار برنامه نویسان، تیم توسعه و مهندسین می گذارد. Docker این امکان را به شما می دهد تا بدون نگرانی از تناقضات میان محیط های توسعه و تولید، برنامه ی کاربردی خود را با استفاده از میکرو سرویس ها بسازید.

با استفاده از این پلتفرم، شما می توانید کل چرخه ی توسعه، تست، توزیع  و مدیریت را با استفاده از رابط کاربری مستحکم طراحی کنید. از دیگر ویژگی های این پلتفرم، امکان گسترش سرویس های قابل توسعه به شیوه ای امن و قابل اعتماد در طیف گسترده ای از پلتفرم ها است.

اپلیکیشن های خود را سریع تر و راحت تر منتشر کنید
استفاده از این پلتفرم، کشمکش ها و تناقضات را کاهش می دهد از این رو، گروه هایی  که از Docker استفاده می کنند 7 برابر بیشتر از همتایان خود نرم افزار منتشر می کنند.

قابلیت انتقال اپلیکیشن ها و انعطاف پذیری زیر ساخت
این پلتفرم، تنظیمات فایل های مرتبط و نرم افزار کاربردی مورد نظر را یک جا گرد آوری می کند و به شما این اطمینان را می دهد که نرم افزارتان در تمامی محیط ها و زیر ساخت ها به طور یکپارچه عمل می کند، درست همان طور که در سیستم شما اجرا می شود.

قابلیت به روز رسانی پویا و ایجاد تغییرات و اندازه گیری
اپلیکیشن های اجرا شده در Containers های Docker به سادگی تغییر کرده و به روز رسانی می شوند، بدون اینکه برای سایر Containers ها مزاحمتی ایجاد کنند و منابع زیادی را به مصرف برسانند.

منبع