Lrn اپلیکیشنی برای یادگیری کدنویسی

Lrn اپلیکیشنی برای یادگیری کدنویسی

سایت‌های زیادی برای آموزش کدنویسی طراحی شده‌اند و شاید روش‌های زیادی را پیش از این انتخاب کرده باشید و متوجه شده‌اید که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند اما Lrn که یک اپلیکیشن iOS است، برای شروع یادگیری زبان برنامه‌نویسی گزینهٔ مناسبی برای دارندگان گوشی‌های همراه آیفون به نظر می‌رسد.

درس‌ها به شیوه‌ای سرگرم‌کننده نوشته شده‌اند و هر تمرین به شما چندین انتخاب برای دریافت راهنمایی در مورد مثال‌ها می‌دهد. در آخر هر بخش مجموعه‌ای از سؤال‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با مرور آنها، یادگیری خود را دوچندان کنید.

روش کار به این شکل است که شما پاسخ‌ها را در یک بلوک کد از پیش نوشته شده وارد می‌کنید، اما با توجه به اینکه می‌توانید به طور آفلاین در گوشی هوشمند خود از آن استفاده کنید و همه جا در دسترس شما است، گزینهٔ خوبی برای یادگیری کدنویسی خواهد بود.

امکان خرید درون برنامه‌ای (In App) برای باز کردن ماژول‌ها، یکی از مزیت‌های دیگر این اپلیکیشن است. این کار، تعهدی هر چند کوچک ایجاد می‌کند تا دوره را به اتمام برسانید و این همان چیزی است که این اپلیکیشن را از سایر رقبایش متمایز می‌سازد. زبان‌های پشتیبانی شده توسط این پلتفرم آموزشی عبارتند از:
- HTML
- CSS
- Python
- Ruby
- JavaScript

Lrn که شاید در آینده زبان‌های دیگری هم به آن اضافه شود، روش خوبی برای ورود به دنیای برنامه‌نویسی و تشویق افراد برای یادگیری این مهارت است (البته به زودی اپ اندروید Lrn هم به بازار عرضه خواهد شد).