Trello با چند قابلیت جدید باز هم پیشتازی می کند

ترلو اپلیکیشن محبوب مدیریت و برنامه ریزی، برای شرکت های سرمایه گذاری قابلیت های جدیدی را به بازار عرضه کرده است. این نسخه جدید Trello مشخصات جدیدی را ارائه می دهد از آن جمله می توان به ثبت نام تک نفره و مجزا، تأیید هویت دو مرحله ای، تشخیص خودکار نفوذ هکرها، رمزگذاری فایل ها و همچنین پشتیبانی از تماس های تلفنی ضروری و پست الکترونیکی اشاره کرد.

پشتیبانی از قابلیت SSO بدان معنا است که سازمان های بسیار بزرگ خواهند توانست از سرویس های نگهدارنده و ارائه دهند رمزعبور مثل Okta و OneLogin به منظور بهره گیری از سرویس تصدیق اطلاعات SAML استفاده نمایند.

چنین قابلیت هایی منجر خواهند شد تا Trello بتواند مشتریان بزرگی که نیازمند قابلیت های فوق الذکر هستند را نیز سرویس دهی کند. پیشرفت های جدید این اپلیکیشن، متقاضیان بیشتری را متوجه این اپلیکیشن می کند و این در حالی که هم اکنون بیش از 8 میلیون کاربر داشته و هر هفته هم بیش از 100هزار کاربر جدید به لیست کاربران ترلو افزوده می شود.

0 • حمیدرضا مرزبانی در تاریخ: 1394/05/22

  سلام ببخشید بنده اموزش برنامه نویسی اندرویید شمارو دنبال میکنم
  ضمن تشکر
  بنده به یک ارور رسیدم که نمیدونم چیکار باید بکنم
  وچندجا هم مطرح کردم کسی پاسخی نداد
  میشه یک راه ارتباطی به بنده بدید تا مشکلم رو مطرح کنم و کمکم کنید؟
  سپاسگذارم

  ادمین سایت در تاریخ: 1394/05/22

  سلام. لطفا سوال خود را مجدد در بخش نظرات دوره اندروید مطرح نمایید. جناب آقای دوشیری منتور دوره اندروید پاسخ شما را خواهند داد.

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)