تاریخچه سیستم عامل Windows به روایت تصویر

شاید بتوان گفت که ورود خیلی از ما کاربران ایرانی به دنیای کامپیوترها با سیستم عامل ویندوز بوده است. مسلما نسخه های ویندوز ۳.۱ یا ۹۵ را به خاطر می آورید. زمانی که پس از ارتقاء از یک نسخه قدیمی به نسخه ی جدیدتر، به خاطر مواجهه با بسیاری از قابلیت های جدید کلی شگفت زده می شدیم. در این پست قصد داریم فایل گیفی را در معرض دید شما قرار دهیم که نسخه های مختلف ویندوز -از نسخه ۱ گرفته تا نسخه ۱۰- را با ذکر قابلیت های آن ها و همچنین زمان عرضه اش به بازارهای جهانی به تصویر کشیده است. با سکان آکادمی همراه باشید.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)