دپارتمان Jobs سکان آکادمی: فضایی برای شرکت ها و فریلنسرهای حوزه برنامه نویسی

علاوه بر فراهم آوردن فرصتی برای یادگیری مهارت های برنامه نویسی، نیاز به فراهم ساختن فضایی برای علاقمندان احساس می شود تا ایشان بتوانند با شرکت های برنامه نویسی جویای برنامه نویس آشنا شده و از آن طریق وارد بازار کار شوند که ما در سکان آکادمی این فرایند را از طریق دپارتمان Jobs فراهم آورده ایم. در ادامه در سکان آکادمی همراه باشید تا با نحوه استفاده از یک قابلیت جدید سکان آکادمی آشنا گردید.

پس از ورود به آدرس sokanacademy.com/jobs، با تصویری که در بالا مشاهده می کنید مواجه خواهید شد. همان طور که در تصویر فوق مشخص است، ماموریت این دپارتمان «ایجاد فضایی مناسب برای کارآفرینان و کارجویان حوزه برنامه نویسی برای استخدام و شروع همکاری» است.

در فاز اول، بخش ثبت شرکت در سکان آکادمی فعال گردیده است که از آن طریق شرکت های برنامه نویسی خواهند توانست ابتدا شرکت خود را ثبت نموده سپس به تعداد نامحدود فرصت شغلی برای شرکت خود به ثبت رسانند. در حال حاضر، حوزه هایی که در آن ها می توان فرصت های شغلی را ثبت گرداند شامل حوزه های برنامه نویسی، شبکه، موتورهای جستجو و طراحی است که هر کدام از آن ها شامل زیرشاخه های مختلفی است.

در فاز دوم -که در حال طراحی است- فریلنسرها نیز خواهند توانست اطلاعات شخصی خود را به ثبت رسانده تا مدیران منابع انسانی شرکت های حوزه ی برنامه نویسی و آی تی بتوانند با بررسی پروفایل ایشان، تقاضای شروع همکاری برای ایشان ارسال نمایند.

در صورت تمایل به استفاده از این سرویس، ابتدا از اینجا در سایت سکان آکادمی ثبت نام کرده سپس با ورود به پنل مدیریتی خود و کلیک بر روی دکمه «مدیریت جابز»، خواهید توانست ابتدا شرکت خود را ثبت نموده بعد فرصت های شغلی مد نظر خود را درج نمایید. با توجه به این که این دپارتمان به تازگی فعال گردیده است، این احتمال وجود دارد که نیاز به برخی اصلاحات داشته باشد. لذا از شما کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت مواجهه با هرگونه مشکلی، از طریق فرم نظرات زیر مشکلات بوجود آمده را اعلام نمایید تا در اسرع وقت رفع گردند.

0از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)