معرفی کتابخانه ی Echochamber در جاوا اسکریپت

Echochamber.js یک اسکریپت واسطه است که می توانید با نصب آن، فرم های کامنت ساده را در وبلاگ یا سایت خود اضافه کنید. وقتی شما تنها از تکنولوژی های قدرتمندی نظیر disqus که یک پلتفرم اجتماعی شبکه بندی شده است و صدها هزار وب سایت اینترنتی از آن استفاده می کنند تا سیستم کامنت گذاری با ویژگی های غنی و مدیریت پیشرفته روی این سیستم را به دست آورند استفاده کنید، کامنت ها در سرور اختصاص یافته به سایت شما ثبت می شوند و سایر کاربران می توانند این کامنت ها را بخوانند.

زمانی که از اسکریپت echochamber.js استفاده کنید، هر بار که کاربری کامنتی را ارسال کند، آن کامنت در حافظه ی لوکال کاربر ذخیره خواهد شد، بنابراین زمانی که به آن صفحه باز می گردد، مطمئن می شود که نظر او ارسال و ثبت شده است و با محتوای جذاب شما سرگرم می شوند. با این کار هیچ گونه درخواست HTTP ایجاد نمی شود و از آن جا که حافظه ی لوکال تنها محدود به سیستم کاربر است، دیگر دیتابیس سایت شما دیگر سیستم نظردهی سایت نخواهد شد.

ویژگی ها
- نیاز به سرور ندارد - 100 درصد ضد اسپم
- سازگار با بیش تر نرم افزارهای وبلاگی و سایت های استاتیک
- سبک خود را به گونه ای تعیین می کند که به صورت زیبایی با رنگ ها و فونت های سایت شما مطابقت داشته باشد.

 

0  • نامشخص در تاریخ: 1394/05/05

    سلام، خب فایده اش رو چیه؟ یه جورایی کاربر رو سرکار میذاریم، درسته؟!

    ادمین سایت در تاریخ: 1394/05/05

    به نظر اینطور می رسه باشه

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)