برند محبوب Logitech لوگوی جدیدی بر می گزیند!

اگرچه شرکت لاجیتک یکی از شرکت های مطرح در تولید تجهیزات جانبی کامپیوتر است، اما این احتمال که وقتی پای محصولاتی با طراحی زیبا به میان آید، شما به یاد این برند نیافتید هم زیاد است و به همین خاطر هم هست که مدیران این شرکت بر آن شدند تا با تغییر لوگوی محصولات این شرکت، روح تازگی و نوآوری را به محصولات شان وارد کنند.

به نظر می رسد که از این پس می بایست شاهد محصولاتی با تنوع رنگی بالا از شرکت Logitech باشیم و این در حالی است که روی کلیه این محصولاتی لوگویی به صورت Logi به سبکی که در تصویر فوق مشاهده می کنید قرار خواهد گرفت.

شاید یکی از دلایل بروز تغییر و تحولاتی از این دست، به خدمت گرفتن Alastair Curtis -که پیش از این با سمت مدیر ارشد طراحی در شرکت نوکیا مشغول به کار بود- با سمت مدیر ارشد طراحی در شرکت لاجیتک است تا با استفاده از تجربیات ایشان، برای اولین بار حس زیبایی شناسی و طراحی حرفه ای در قلب محصولات این شرکت قرار گیرد.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)