معرفی سرویس هایی به منظور تبدیل فایل های PSD به کدهای HTML

معرفی سرویس هایی به منظور تبدیل فایل های PSD به کدهای HTML

پس از این که شما ایده ی خود را به طرح تبدیل کردید، یکی از چیز هایی که می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد، مشاهده ی هر چه سریع تر محصول نهایی است. از طرفی دیگر، مرحله ی پیش روی شما پس از طراحی (تبدیل طرح به کد) می تواند بسیار زمان بر و یا بسیار هزینه بر باشد. تبدیل یک فایل PSD به کد های HTML و CSS علاوه بر زمان بر بودن، به دانش کد نویسی نیز نیاز دارد و حتی تبدیل برخی از فایل های PSD برای برخی برنامه نویسان، می تواند سخت باشد. پس شما فقط در صورتی از این کار لذت می برید که از کد زدن خوشتان بیاید و در این کار ماهر باشید. خوشبختانه شرکت هایی وجود دارند که چنین تبدیل هایی را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند. تمامی شرکت هایی که در این مقاله به معرفی آن ها پرداخته ایم، این کار را به خوبی برای شما به اتمام می رسانند. برخی از این شرکت ها، فایل های PSD شما را تنها به کدهای HTML تبدیل می کنند اما تعدادی از آن ها، امکانات به مراتب بیشتری در اختیار شما قرار می دهند. طبیعی است که نوع پرداخت و هزینه ی این کار برای هر شرکتی متفاوت است. در انتها شما می توانید یکی از این شرکت ها را انتخاب کنید و فایل PSD مورد نظر خود را به آن ها بسپارید. با سکان آکادمی همراه باشید.

PSD To Manythings
این سایت امکان تبدیل فایل های PSD شما را به بسیاری از موارد ممکن می سازد، از جمله تبدیل فایل های فتوشاپ به کدهای HTML، و تحویل دادن هر نوعی از نشانه گذاری. این شرکت کمک های فراوانی در طی مراحل تبدیل طراحی به یک سایت در اختیار شما قرار می دهند. از جمله مراحلی مانند طراحی یک فروشگاه اینترنتی، برپایی یک تجارت الکترونیکی و یا طراحی یک قالب ریسپانسیو.

با توجه به نکاتی مثل برخوردار بودن از مشتریانی جهانی، برخوردار بودن از شهرتی عالی و به رسمیت شناخته شدن به وسیله ی WooComerce، این شرکت در بین لیست 10 سایت برتر طراحی نرم افزاری از بسیاری جهات است. شما می توانید روی این شرکت برای تحویل گرفتن کدی عالی و بدون نقص و کدی که به خوبی مستند سازی شده است حساب کنید. یا حتی می توانید سایت خود را برای تحویل گرفتن یک آپدیت بی نقص در اختیار آن ها قرار دهید.

Chop-Chop.org
این سایت از شهرتی تمام عیار در تبدیل فایل های PSD به کد برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی این سایت، پشتیبانی آن ها به مدت سی تا نود روز پس از ثبت سفارش می باشد که بیانگر شهرت ویژه ی این سایت است. آن ها هر فایلی را که به صورت استاندارد طراحی شده باشد را قبول می کنند و پس از تحویل گرفتن طراحی، در کوتاه ترین فرصت ممکن، فایل کدنویسی شده را به ایمیل شما ارسال می کنند. یکی دیگر از ویژگی های این شرکت، کدنویسی به گونه ای است که محصول نهایی برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد و به عبارتی سایت شما SEO Friendly باشد. این شرکت یکی از شرکت های اصلی نرم افزاری در دنیا است که در بیش از سی کشور، به جذب مشتری می پردازد.

PSDgator
این شرکت در حقیقت تیمی از طراحان وب مستقر در یونان است که سفارش های شما را در حوزه هایی مانند تبدیل فایل PSD به HTML و CSS و کدنویسی مجدد سایت شما و هم چنین تبدیل قالب به قالب مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس دریافت می کند. از مزیت های این سایت می توان به تحویل فوری و هم چنین بررسی و مشاوره ی رایگان برای پروژه ی شما اشاره کرد.

با توجه به این که یک بررسی و نظر رایگان می تواند در وقت شما بسیار صرفه جویی کند، این مورد یکی از ویژگی های برتر این سایت به شمار می رود. برای مثال در مواقعی که بخشی در طراحی شما وجود دارد که نمی توان آن را به کد تبدیل کرد، آن ها قبل از این که شروع به کد نویسی کنند، این موضوع را بررسی کرده و به اطلاع شما می رسانند.

Direct Basing
این شرکت می تواند فایل های PSD شما را با بالاترین سرعت ممکن به وردپرس، جوملا و مجنتو -Magento یک فروشگاه ساز متن باز و رایگان است که توسط سایت eBay.com توسعه داده شده است- تبدیل کند. بیش از 2700 مشتری، طراحی های خود را به این سایت سپرده و در بخش نمونه کار این سایت، شما می توانید به بیش از 10000 سایت کد نویسی شده، دسترسی پیدا کرده و با مشاهده ی نمونه کارهای آن ها، شگفت زده شوید.

Pixel2HTML
این سایت در حقیقت یک شرکت برنامه نویسی FrontEnd -برنامه نویسی تحت کاربر با استفاده از زبان هایی مثل HTML، CSS و JavaScript- می باشد که می تواند طراحی های شما را به کد های HTML و CSS تبدیل کند. همچنین آن ها می توانند طرح های شما را بر روی سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس، تامبلر -یک شبکه ی اجتماعی که امکان ارتباط از طریق وبلاگ را به کاربران خود می دهد- و سایر پلتفرم های موجود تبدیل کنند.

اگر شما به دنبال یک کدنویسی ریسپانسیو، یک پشتیبانی عالی و مقداری انیمیشن برای سایت خود هستید، این کار را به آن ها بسپارید. از دیگر مزیت های این شرکت می توان به رفتار دوستانه ی تیم آن و هم چنین امکان تبدیل فایل های PSD، Illustrator و طرح های اولیه، به یک وب سایت زیبا نام برد.

PSDHTML.PRO
مشاهده ی نمونه هایی از طرح های تبدیل شده به کد، همیشه می تواند برای شما بسیار مفید و مثمر ثمر باشد و در این زمینه، بخش نمونه کار این سایت، می تواند برای شما کاملا موثر باشد. شما می توانید سفارش خود را با استفاده از یکی از پکیج های موجود ثبت کنید و یا در انتظار پاسخ آن ها درباره ی طرح خود، بنشینید. این سایت، گزینه های انتخابی بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد و پس از دریافت طرح شما، کد آن را از طریق ایمیل و در مدت 24 ساعت برای شما ارسال می کند. در بین سرویس های این کمپانی، امکاناتی مانند تبدیل PSD به HTML ، تبدیل PSD به XHTML و همچنین تبدیل PSD به HTML5 و CSS3 را می توان مشاهده نمود.

XHTMLized
اگر شما به دنبال تبدیل طرح اولیه ی خود به کد، تبدیل یک طراحی ساخته شده به حالت ریسپانسیو و یا چیزی مابین آن ها هستید، کافی است به این سایت سری بزنید. از ویژگی های این سایت می توان به طراحی به صورت cross-browser -طراحی در حالتی که قالب در تمامی مرورگر ها به درستی اجرا شود- و استفاده از فریم ورک Semantic نام برد.

یکی دیگر از امکانات این کمپانی، تبدیل طراحی های شما به سایت و همچنین قالب وردپرس می باشد. اگر ارسال ایمیل یکی از روش های بازاریابی شما است، با استفاده از این سایت می توانید ایمیل های خود را به روش های زیبایی مانند طرح های ریسپانسیو در آورید.

Reliable PSD
این کمپانی توسط یک تیم واقعی از برنامه نویسان ایجاد شده است. در نقلی قولی از Louisa Levit -موسس این سایت- آمده است: "ما نیاز طراحان را از هر کسی بهتر می دانیم. چون خود ما نیز طراح هستیم". کدهایی که شما از این سایت تحویل می گیرید، توسط یک گروه قدرتمند و دوستانه نوشته شده، که با نیاز فریلنسرها و طراحان آشنایی دارند.

CSSChopper
سابقه ی کاری این سایت به چیزی حدود پنج سال می رسد و در این مدت چیزی حدود 13000 پروژه را برای 9000 مشتری به اتمام رسانده است. از تعداد کاربرانی که از این کمپانی استفاده می کنند می توان به راحتی به ارزش کارهای آن ها پی برد. همچنین در صورتی که شما خواستار طراحی مجدد سایت خود و یا ریسپانسیو ساختن آن هستید، می توانید با خیالی آسوده سفارش خود را به این کمپانی بسپارید در حالی که شما به هیچ وجه به طراحی دوباره ی سایت خود برای پشتیبانی از حالت ریسپانسیو نیازی ندارید.

به علاوه شما می توانید سفارشات CMS -برنامه ای روی سرور که به مدیر سایت اجازه می دهد بدون نیاز به طراحی مجدد سایت خود، مطالب مورد نظر را به آن اضافه کند- مورد نظر را نیز به این کمپانی تحویل دهید.

PSD To Convert
به خاطر پولی که می پردازید شما حق دریافت یک کد pixel-perfect -کدی که به تمامی نکات حتی ریزترین آن ها در حد یک پیکسل توجه شده است- که در آن از هیچ کد آماده ای استفاده نشده است را دارید. یکی از نکاتی که این کمپانی را متمایز می کند، توجه بسیار زیاد آن ها به عاری بودن کد تحویل داده شده از باگ می باشد.

طبق گفته ی خود این کمپانی، آن ها اولویت اصلی خود را بر روی عاری بودن کد از باگ قرار داده اند. این مطلب در تمامی کدنویسی ها از تبدیل طراحی شما به کدهای HTML و XHTML گرفته تا کدنویسی ریسپانسیو سایت و یا برنامه نویسی سایت برای CMS هایی مثل Joomla و Wordpress صدق می کند. از آنجایی که امروزه طراحی ریسپانسیو یکی از موارد مهم به حساب می آید، این سایت تضمین کرده است که طراحی شما را به صورتی به کد تبدیل می کند که در تمامی مرورگر ها و پلتفورم ها به درستی اجرا شوند.

netlings
این سایت متعلق به یک کمپانی کوچک است که سرویس هایی مانند تبدیل فایل های PSD به HTML، ایمیل، Shopify -سایتی برای راه اندازی فروشگاه آنلاین- و وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد. کوچک بودن این کمپانی باعث نشده که مشتری هایی در سطح جهانی نداشته باشند.

سرویس تبدیل PSD به HTML آن ها شامل امکاناتی مانند ریسپانسیو بودن می شود. تبدیل طراحی های شما به کد توسط این شرکت معمولا بین یک تا دو روز کاری طول می کشد. پروژه های تحویل داده شده همیشه با استاندارد W3C مطابقت می کنند و از سرعت لود بالایی نیز برخوردارند.

ExciteMarkup
تمامی تبدیل های PSD به کد های HTML که توسط این سایت انجام می شوند به صورت دستی انجام می پذیرند. کد های تحویل داده شده کاملا از استاندارد W3C پیروی کرده و در تمامی مرورگر ها پشتیبانی می شوند. اگر شما از این سایت استفاده می کنید مطمئن باشید که کدهای خود را به افراد مطمئنی سپرده اید.

این سایت همیشه با شما تحت قوانین NDA -موافقت نامه ی عدم افشای اطلاعات کاربر- کار می کند. سرویس های دیگر این سایت شامل ساخت CMS، طراحی فروشگاه آنلاین و طراحی ریسپانسیو می شود. این سایت اعلام کرده است که در رقابت با سرویس های دیگر نیست بلکه همیشه سعی می کند که با خودش رقابت کند تا بتواند کیفیت خدمات خود را افزایش دهد.

htmlMafia
این کمپانی امکان تبدیل فایل های PSD به HTML را در اختیار شما قرار می دهد. شما در ابتدا نصف مبلغ را پرداخت کرده و باقی را پس از بازبینی اولیه ی طرح شما که توسط یک لینک دمو در اختیار شما قرار گرفته است تحویل می دهید.

این سایت کدهای نوشته شده ی خود را مطابق استاندارد های موجود و به صورت pixel-perfect در اختیار شما قرار می دهد. البته تضمین برگرداندن پول در صورت ناراضی بودن شما نیز وجود دارد. این سایت هم همچون سایت فوق، نیز از قوانین NDA پیروی می کند، پس طراحی های شما همیشه امن می مانند.

HTMLPanda
این سایت طراحی های شما را دریافت کرده، آن را قطعه قطعه کرده و سپس آن را به کد تبدیل می کند. در انتها نیز طرح شما را به صورت کدنویسی شده در اختیارتان قرار می دهند. سرویس های آن ها شامل طراحی تحت وب، طراحی نرم افزار موبایل و طراحی قالب ایمیل برای مارکتینگ می شود.

این کمپانی می تواند نرم افزار های موبایل مورد نیاز شما را تحت سیستم عامل هایی مثل اندروید، آی او اس، بلک بری و ویندوز فون طراحی کند. این کمپانی دارای مشتریان زیادی از سراسر جهان می باشد و خدمات خود را به صورت بیست و چهار ساعته و هر هفت روز هفته ارائه می دهد.

Webbsy
این سرویس در حقیقت سرویسی برای تبدیل طرح ها به کد نبوده و اصلا سرویسی خدمات رسانی نیست. Webbsy یک پلاگین می باشد که طرح شما را به صورت فوری به کد تبدیل می کند و کاملا به شما در صرفه جویی در زمان تان کمک می کند. استفاده از آن بسیار آسان است و در صورت نیاز شما می توانید از راهنمایی های مرحله به مرحله ی آن استفاده کنید. شما می توانید این پلاگین را برای Adobe CC و Adobe CS6 استفاده کنید. امکان استفاده ی رایگان این پلاگین برای 14 روز نیز برای شما امکان پذیر می باشد.

نتیجه گیری
امکان این که شما سایت غیر مناسبی را از لیست بالا برای تبدیل طرح های خود به کد انتخاب کنید وجود ندارد، هرچند اگر هنوز به دنبال سایتی منصفانه تر و مناسب تر برای این کار می گردید، این امکان می تواند از طریق سایر سایت ها و شرکت ها بوجود آید.