BetterCompany اپلیکیشنی برای iOS و Android

آیا تا به حال با خود گفته‌اید که ای کاش اپلیکیشنی وجود داشت که از طریق آن می‌شد دیدگاه‌های کاری خود را با سایر صاحبان کسب و کار و کارآفرینان به اشتراک گذاشت؟ اپلیکیشن آی او اس و اندرویدی BetterCompany این امکان را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد تا بدون اینکه هویت ایشان فاش شود و کسی به ماهیت ایشان پی ببرد بتوانند در مورد مسائل کاری با یکدیگر صحبت کنند.

از جمله مزایای این اپلیکیشن امکان برقراری ارتباط با سایر افرادی است که در حوزه کاری مرتبط با شما مشغول به کار بوده و اپ BetterCompany این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا به سادگی با ایشان در ارتباط بوده و توصیه‌های کاری، رد و بدل ساختن پیشنهادات کاری و … را مابین شاغلین امکان‌پذیر می سازد. از آنجا هویت افراد در این اپ فاش نمی شود، صاحبین کسب و کارها به سادگی خواهند توانست به گروه‌های کاری کارمندان خود ملحق شده و ببینید که چه نقاط ضعف و قوتی در شرکت یا استارتاپ ایشان وجود دارد.

پس از دانلود اپلیکیشن BetterCompany و کار با آن، می‌توانید از طریق فرم زیر نظرات خود را در مورد این شبکه اجتماعی کارآفرینان با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)