Mapkit: ابزاری برای پیاده‌سازی گوگل‌مپ در وب‌سایت‌ها

Mapkit: ابزاری برای پیاده‌سازی گوگل‌مپ در وب‌سایت‌ها

Mapkit یک سایت بسیار کارآمد برای وب‌مسترهایی است که قصد دارند از نقشه‌های گوگل در سایت خود استفاده کنند. علاقمندان می‌توانند با استفاده از خدمات این سایت، در کمتر از چند دقیقه نقشه‌های سفارشی مورد نظر خود را ایجاد کرده و در سایت خود قرار دهند. 

این سایت، یک ابزار بسیار کارآمد است که به شما امکان دسترسی به API گوگل مپ را تحت فرمت WYSIWYG می‌دهد (به طور کلی، منظور از این اصطلاح، واژگان What You See, Is What You Get می‌باشد و بدان معنا است که شما خروجی هر آنچه را که ببینید، دریافت خواهید کرد).

Mapkit به شما امکان ساختن نقشه‌های سفارشی، بدون نیاز به هیچ‌گونه دانشی در مورد API گوگل مپ را می‌دهد. به عبارت دیگر، شما اصلاً نیازی نخواهید داشت تا در مورد مسائل فنی‌ API گوگل مپ آگاهی داشته باشید. رابط کاربری این سایت بسیار ساده بوده و به راحتی قابل استفاده است و این در حالی است که شما می‌توانید به راحتی از امکانات اصلی این API استفاده کنید که از جملهٔ آنها می‌توان به استفاده از کنترلرهای زوم، کنترلر مقیاس، قابلیت درگ کردن -امکان جا‌به‌جا شدن روی نقشه با ماوس-  و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

نکتهٔ دیگری که در مورد این سایت وجود دارد، این است که شما می‌توانید به راحتی برای نقشهٔ خود از تِم‌های متنوعی که از پیش ساخته شده، استفاده نموده و با استفاده از این تِم‌ها، خواهید توانست جلوهٔ زیبایی به نقشه‌های خود بیافزایید.