توییتر محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پیام‌های مستقیم را حذف می‌کند

اگر شما هم جزو‌ آن دسته از طرفداران شبکه اجتماعی توییتر هستید که تاکنون بارها و بارها با خود گفته‌اید که ای کاش می‌شد تا از طریق این شبکه اجتماعی پیام‌های طولانی‌تری هم فرستاد، خبر امیدوار کننده اینکه در آینده‌ای نه چندان دور امکان ارسال پیام‌هایی با بیش از ۱۴۰ کاراکتر در شبکه اجتماعی توییتر فراهم خواهد شد. گفته می‌شود مدیران این شبکه اجتماعی تصمیم گرفته‌اند تا در ماه ژولای ۲۰۱۵ محدودیت ۱۴۰ کاراکتری برای پیام‌های مستقیم را بردارند.

یکی از سخنگوهای شبکه اجتماعی توییتر در مصاحبه‌ای که با مجله آنلاین Mashable انجام داد اظهار داشت که این محدودیت در ماه ژولای تغییر خواهد کرد اما در پاسخ به این سؤال که زمان دقیق این آپدیت چه موقع است؟ سکوت اختیار کرد و اطلاعات دقیقی نداد. اگرچه محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پیام‌های مستقیم تغییر پیدا خواهد کرد اما این در حالی است که تعداد کاراکترهای توییت های معمولی همان ۱۴۰ کاراکتر باقی خواهد ماند.

مدیر محصول شبکه اجتماعی توییتر -ساشین آگاروال- در مقاله نوشت که "این احتمال وجود دارد که با خود فکر کنید خب! چه اتفاقی برای توییت های عمومی رخ خواهد داد که به شما می‌گوییم هیچ چی! توییت های معمولی همچون گذشته همان ۱۴۰ کاراکتر باقی خواهند ماند."

طی یک سال گذشته، شاهد تغییرات عمده‌ای روی پیام‌های مستقیم شبکه اجتماعی توییتر بوده‌ایم که از آن جمله می‌توان به ارسال پیام گروهی در ماه ژانویه را نام برد. علاوه بر این، کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند در صورت تمایل پیام‌های خصوصی از هر کاربر دیگر در این شبکه دریافت کنند و این در حالی است که در گذشته کاربران صرفاً می توانستند پیام‌های مستقیم از کاربران دریافت کنند که یکدیگر را Follow کرده اند. چنین قابلیتی در بخش تنظیمات شبکه اجتماعی توییتر گزینه Seurity and Privacy قابل فعال کردن است.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)