چرا سرویس های Google Photos و Google Plus از یکدیگر مجزا شدند

در طی مراسم I/O گوگل در سال ۲۰۱۵،‌ کارشناسان گوگل به صراحت اعلام کردند که سرویس تصاویر گوگل کاملاً مجزا از گوگل پلاس است. بردلی هورویتز -معاونت دپارتمان محصول گوگل- اعلام کرد که سرویس شبکه اجتماعی گوگل پلاس در سال ۲۰۱۵ رویکرد جدیدی را دنبال خواهد کرد و از این تغییر نگرش گوگل به عنوان «رنسانس در ماهیت گوگل پلاس» یاد کرد.

پیش از این، مدیران گوگل بر این باور بودند که این سرویس می بایست یک رسانه سطح بالا باشد که تمامی نیازهای کاربران را مرتفع سازد اما بر اساس سیاست جدید مدیران گوگل، Google Plus از این پس به عنوان خدمتی در اختیار کاربران گوگل قرار خواهد گرفت که ایشان از آن طریق خواهند توانست یکدیگر را یافته، با هم در تماس باشد و به تبادل نظر با یکدیگر بپردازند.

به گفته بردلی هورویتز "گوگل پلاس سرویسی است که از آن طریق افرادی که از علائق یکسانی برخوردارند می‌توانند با یکدیگر در ارتباط باشند." اگرچه کاربران کماکان می‌توانند به جستجوی تصاویر مد نظر خود در سرویس گوگل پلاس باشند، اما این در حالی است که این ویژگی دیگر به عنوان یکی از خصوصیات اصلی گوگل پلاس محسوب نخواهد شد.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)