پلاگین اختصاصی مایکروسافت برای اشتراک گذاری اسناد OneNote در وردپرس

شرکت بزرگ مایکروسافت به تازگی خبر داده که مهندسین و برنامه نویسان این شرکت پلاگینی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی اند که این امکان را به کاربران نرم‌افزار OneNote آفیس می‌دهد تا بتوانند خیلی راحت اسناد وان نوت خود را برای نمایش به صورت آنلاین، به سایت‌های ساخته شده با سی ام اس Wordpress منتقل نمایند.

سازوکار پلاگین فوق الذکر اینگونه است که پس از نصب آن، یک دکمه OneNote به ویرایشگر وردپرس اضافه می‌گردد که پس از کلیک کردن روی آن، کاربر این امکان را خواهد داشت تا فایل مد نظر خود را یافته و آن را منتشر نماید.

مدیران شرکت مایکروسافت اعلام کرده‌اند که علاوه بر همکاری با سیستم مدیرت محتوای Wordpress، این شرکت برای همکاری با شرکت سازنده قلم های هوشمند تحت عنوان Equil و همچنین شرکت ارائه دهنده خدمات رایانش ابری ClooudHQ آماده است.

Microsoft’s new WordPress plugin lets you directly publish your OneNote documents

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)