Larder: راه‌کاری مناسب برای بوک‌مارک کردن به‌خصوص برای دولوپرها

Larder: راه‌کاری مناسب برای بوک‌مارک کردن به‌خصوص برای دولوپرها

گیت‌هاب یک پلتفرم بسیار قدرتمند برای ایجاد ارتباط و به اشتراک‌گذاری پروژه‌ها توسط دولوپرها می‌باشد اما نبود امکاناتی خاص برای ذخیره و مرتب‌سازی لایبرری‌ها و گزینه‌های موردعلاقهٔ دولوپرها، همواره یکی از مواردی است که نیاز به گزینه‌ای تکمیلی را برای استفاده بهتر از این وب‌سایت به‌وجود می‌آورد و اینجا است که سرویس Larder این امکان را برایمان فراهم می‌سازد.

Larder می‌تواند ساده‌ترین راه‌حل برای این مشکل باشد؛ یک وب اپلیکشین که بااستفاده از آن می‌توانید تمام لایبرری‌ها، فریمورک‌ها، پلاگین‌ها و ابزارهای مورد علاقه‌ٔتان را براساس زبان و تگ‌ به‌آسانی سازماندهی، مرتب، و در جایی مشخص ذخیره (بوک مارک) کنید (همچنین می‌توانید از پلن بوک‌مارک رایگان سایت نیز به‌مدت نامحدود استفاده نمایید).

ایجاد ارتباط بین اکانت Github و Larder، اشتراک‌گذاری موارد ستاره‌دار شده و بوک‌مارک‌های شخصی را به‌سادگی فراهم می‌کند و این احتمالاً آسان‌ترین راه برای سینک کردن همه‌چیز با یکدیگر و قرار دادن آن‌ها در یک مکان می‌باشد. Larder برای ثبت جدیدترین تغییرات، به‌صورت خودکار ستاره‌های گیت‌هاب شما را هر 24 ساعت یک‌بار رفرش نموده و آخرین تغییرات را اعمال می‌کند.

اگر شما کاربر اندروید هستید، می‌توانید اپلیکشین اندروید Larder را از گوگل‌پلی استور به‌صورت کاملاً رایگان دانلود کرده و استفاده نمایید و اگر از کاربران آیفون هستید، اپلیکیشن iOS نیز احتمالاً به‌زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

Larder می‌تواند گزینه‌ای بسیار جذاب برای ذخیرهٔ فایل‌های آموزشی، ایده‌ها و دیدگاه‌ها و همچنین ایجاد ارتباط با سایت‌هایی نظیر Reddit باشد؛ بااستفاده از این وب اپلیکشین، به‌راحتی می‌توانید مواردی را که احتمالاً می‌خواهید آن‌ها را مجدد بخوانید مشخص نمایید.

اگر شما یک دولوپر هستید و می‌خواهید از Larder در وب سایت و اپلیکشین‌های خود استفاده کنید، این امکان برای شما توسط یک API رایگان فراهم شده است که بااستفاده از آن می‌توانید به این سرویس متصل شده و نیازهای خود را مرتفع سازید.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، قابلیت سینک در Larder مزایای بسیاری برای کاربران گیت‌هاب دارد؛ تمامی موارد ستاره‌دار شده و بوک‌مارک‌ها را به‌صورت خودکار دریافت نموده و در بازه‌های زمانی مشخص آپدیت می‌کند (این مورد شامل ریپازیتوری‌های ستاره‌دار نیز می‌شود). به این ترتیب، شما می‌توانید همیشه در جریان آخرین تغییرات لایبرری‌ها و فریمورک‌های موردعلاقهٔ خود و در یک فضای مشخص و کاربرپسند باشید.

منبع


علی فلاحی