مزایده کارت ویزیت های مرحوم استیو جابز

مدرسه ای به نام Marin در کالیفرنیای آمریکا به منظور جذب سرمایه دست کار جالبی زده است. مدیران این مدرسه اقدام به برگذاری مزایده ای در ارتباط با کارت ویزیت های استیو جابز -مدیرعامل اسبق شرکت اپل- در سه شرکت پیکسار، نکست و اپل نموده اند.

این کارت ویزیت ها به تاریخ ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۰ بر می‌گردند زمانی که استیو جابز از مدیریت اپل کنار گذاشته شد و مدیریت شرکت های NEXT و Pixar را بر عهده گرفت. به گزارش مجله بیزینس اینسایدر، این کارت ویزیت ها توسط یکی از والدینی که با آقای جابز در ارتباط بوده به مدرسه اهدا شده اند. این مزایده تا هفتم ماه می سال ۲۰۱۵ ادامه خواهد یافت و این در حالی است که تاکنون بیشترین مبلغ پیشنهادی ۲۴۰۵ دلار بوده است. به نظر شما راز موفقیت آقای استیو جابز چه بوده است که حتی پس از مرگش هم چیزهای مرتبط با وی با رقم های بالا معامله می گردند؟ نظرات خود را با سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)