انتشار اولین نسخه فریم ورک NET. برای مکینتاش و لینوکس

سال ۲۰۱۵ سالی است که در آن شرکت مایکروسافت علاقه زیادی به کاربران سیستم عامل های مکینتاش و لینوکس از خود نشان داده است. در مقاله عرضه نسخه های مک و لینوکس Visual Studio توسط مایکروسافت، دیدیم که چگونه ابزار ویرایشگر کد ویژوال استودیو برای پلتفرم های مک و لینوکس به بازار عرضه شد و این حالی است که هم‌اکنون نسخه سازگار فریم ورک دات نت هم برای این سیستم عامل ها به بازار آمده است.

NET Core. این امکان را به توسعه دهندگان در هر پلتفرمی می‌دهد تا با استفاده از این فریم ورک بتوانند اپلیکیشن های دلخواه خود را بنویسند. علاوه بر این، فریم ورک دات نت به صورت متن باز روی گیت هاب قرار خواهند گرفت تا توسعه دهندگان با آزادی عمل بیشتری بتوانند به استفاده از آن بپردازند (این حرکت مایکروسافت واقعاً بی سابقه است!)

0


بهزاد مرادی

از جمله علائقم می‌شه به نشر علم،‌ سرمایه‌گذاری روی نسل آینده، برنامه‌نویسی به خصوص زبان PHP و جامعهٔ اپن‌سورس و همچنین راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و اعتقاد دارم که سکان آکادمی می‌تونه بستری باشه که از اون طریق به علائقم جامهٔ عمل بپوشونم!


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)