Mavo: روشی جدید و کارآمد برای ساخت اپلیکیشن‌های تحت وب!

Mavo: روشی جدید و کارآمد برای ساخت اپلیکیشن‌های تحت وب!

Mavo سرویسی است که به شما کمک می‌کند تا اتریبیوت‌های زبان HTML را به یک اپلیکیشن تحت وب تعاملی تبدیل کنید آن هم بدون حتی یک خط کدنویسی و بدون محدودیت‌های سروری.

Mavo سرویسی است که سینتکس زبان HTML را گسترش داده تا امکان توسعهٔ وب اپلیکیشن‌هایی که قادر به مدیریت، ذخیره‌سازی و انتقال داده‌ها هستند فراهم گردد. علاوه بر این، با استفاده از Mavo می‌توان صفحات وب‌سایت خود را به‌صورت مستقیم -همچون سایر سی‌ام‌اس‌ها- ویرایش کرد. 

Mavo این امکان را به شما می‌دهد که بدون نوشتن حتی یک خط کد، داده‌های چند رسانه‌ای در سایت خود آپلود کنید. درضمن، این پلتفرم دولوپرها را از کدنویسی JavaScript بی‌نیاز خواهد کرد. درکل، Mavo قابلیت‌های بی‌شماری دارد که در ادامه به معرفی مهم‌ترین آن‌ها اکتفا خواهیم کرد:

قابل‌دستیابی
از مزیت‌های مهم Mavo این است که از زبان آشنای HTML استفاده می‌کند و حتی کسانی که هیچ‌گونه سابقهٔ برنامه‌نویسی ندارند نیز می‌توانند بااستفاده از آن سایت طراحی کنند. 

سهولت در یادگیری 
شما می‌توانید هستهٔ Mavo را ظرف چند دقیقه فرا بگیرید؛ جالب است بدانید که همین چند دقیقه آموزش مختصر به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید وب اپلیکیشن‌های بی‌شماری توسعه دهید.

انعطاف‌پذیری
وب اپلیکیشن خود را بااستفاده از همان ابزارهای طراحی سایت‌های استاتیک طراحی کنید چراکه این سرویس اصلا در تضاد با دانسته‌های قبلی شما نیست. 

گسترش‌پذیری
اساس طراحی Mavo گسترش‌پذیری بوده است؛ بااستفاده از پلاگین‌ها، به‌سادگی می‌توان دست به افزودن قابلیت‌های جدیدی زد.

دسترسی‌پذیری
وب‌سایت‌های طراحی شده با Mavo به‌صورت پیش‌فرض اصطلاحاً Accessible هستند به‌طوری‌که با استفاده از کیبورد و همچنین Screen Readerها کاملاً سازگار است.

اپن‌سورس و رایگان
Mavo خلق شده چراکه طراحان آن اعتقاد دارند خلق اپلیکیشن‌های تحت وب باید آسان‌تر از چیزی باشد که امروزه هست و این مهم جز با ارائهٔ سرویسی اپن‌سورس و رایگان امکان‌پذیر نبود.

منبع