مهارت‌سنجی برنامه‌نویسی به سبک Quera

مهارت‌سنجی برنامه‌نویسی به سبک Quera

جذب نیروی فنی در شرکت‌ها همیشه از چالشی‌ترین کارهای ممکن توی شرکت‌ها بوده؛ هم این‌که شرکت‌ها خیلی سخت می‌تونستن فرصت‌های شغلی‌شون رو به گوش توسعه‌دهنده‌ها برسونن و هم این‌که توسعه‌دهنده‌ها از فرصت‌های شغلی زیادی برای انتخاب از بین‌شون نمی‌دیدن. اما این تنها مشکل این رابطه‌‌ٔ نامناسب نبود! مشکل جدی اینجا است که تعریف شرکت و توسعه‌دهنده از سطح توانایی فنی مورد نیاز برای فرصت شغلی متفاوته! Quera اومده تا یه تعریف استانداردی از مهارت‌های فنی در تکنولوژی‌های مختلف رو داشته باشه تا به کمک سنجش مهارت توسعه‌دهنده‌ها، به ایشان فرصت‌های شغلی مورد علاقه‌شون و به شرکت‌ها، توسعه‌دهنده‌هایی همراه با مهارت‌شون رو معرفی کنه.

در طول ۲ سالی که از آغاز به کار وب‌سایت کوئرا می‌گذره، روش‌های مختلفی رو امتحان کردیم که در نهایت به برنامه‌ای مشخص برای سنجش مهارت در حوزه‌های مختلف رسیدیم و تجربه‌ٔ همکاری با شرکت‌های کوچک و بزرگ موفقیت این روش رو تایید می‌کنه.

حالا هم قراره توی رویداد «مهارت سنجی به سبک Quera»، توسعه‌دهنده‌ها و فرصت‌های شغلی ۱۰ شرکت نام آشنای حوزه‌ٔ IT رو با هم آشنا کنیم تا ایشالا رابطه‌های خوبی شکل بگیره.

کافه‌بازار، اسنپ، تلوبیون، پوشه، لحظه‌نگار، مهیمن و پارس‌پک از جمله شرکت‌هایی هستند که در کنار چند استارتاپ خوب قراره از این رویداد نیرو جذب کنن. برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویداد، به صفحه‌ٔ رویداد در سایت کوئرا مراجعه کنید.