Tests4Geeks: وب‌سایت جهت تست مهارت‌های کدنویسی دولوپرها

Tests4Geeks: وب‌سایت جهت تست مهارت‌های کدنویسی دولوپرها

بسیاری از شرکت‌هایی که در حوزهٔ برنامه‌نویسی کار می‌کنند همواره با مشکل یکسانی دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند و آن‌هم این‌که در زمینهٔ منابع انسانی گاهی‌اوقات با انتخاب برنامه‌نویسانی که اصلاً حرفه‌ای نیستند، مرتکب اشتباهات جبران‌ناپذیری می‌شوند!

واقعیت امر این است که در حین مصاحبه، شما به هیچ وجه نمی‌توانید بفهمید شخصی که مقابل شما نشسته است آیا واقعاً می‌داند OOP چیست یا صرفاً یکسری مفاهیم تئوریک را از بر کرده است؛ پای امنیت وب که به میان می‌رسد، خیلی‌ها خوب در مورد XSS ،SQL Injection و CSRF صحبت می‌کنند اما آیا به همین خوبی هم می‌توانند جلوی این دست حملات را بگیرند؟

Tests 4 Geeks پلتفرمی است که این امکان را به مدیران منابع انسانی شرکت‌های نرم‌افزاری می‌دهد تا بتوانند به‌صورت کاملاً علمی، اثربخش و حساب‌شده مهارت‌های علمی یک برنامه‌نویس یا دولوپر را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند.

سازوکار این سایت به‌صورتی است که شما ابتدا می‌بایست حوزهٔ برنامه‌نویسی خود را مشخص سازید؛ از جمله زبان‌های برنامه‌نویسی که توسط این سایت پشتیبانی می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

PHP -
HTML -
SEO -
CSS -
JavaScript -
SQL -
C Sharp -
ASP.NET -
JavaScript -
SQL Server -
PostgreSQL -
Python -
Django -
Android -
Ruby -
C -
++C -
Ruby on Rails -

پس تکمیل تست توسط متقاضی (البته محدودیت زمانی خواهد داشت)، گزارش عملکرد وی برای شما ایمیل خواهد شد. لازم به‌ذکر است که هر تست چیزی در حدود ۲۰ الی ۳۰ سؤال مختلف دارد تا به‌صورت کامل مهارت‌های برنامه‌نویس را مورد ارزیابی قرار دهد.

 Tests4Geeks: وب‌سایت جهت تست مهارت‌های کدنویسی دولوپرها

این ایمیل حاوی گزارشی بر مبنای عدد ۱۰۰ است که مهارت‌های برنامه‌نویس را از عدد ۱۰۰ مورد سنجش قرار می‌دهد؛ این وب اپلیکیشن صرفاً برای مقاصد استخدامی مورد استفاده نمی‌گیرد و اگر شما هم یک برنامه‌نویس هستید، به‌سادگی می‌توانید خود را تست کنید و ببینید آیا آن‌قدر که فکر می‌کنید حرفه‌ای هستید، در دنیای واقعی هم این‌طور است یا خیر!

این وب اپلیکیشن تا ۲ تست را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و درصورتی‌که تمایل داشته باشید بیش از ۲ تست انجام دهید، بسته به نیاز خود می‌بایست مبلغی را پرداخت نمایید. 

حال نوبت به‌ نظرات شما می‌رسد. به‌نظر شما آیا پلتفرم‌هایی از این دست می‌توانند ضریب خطای استخدامی را پایین آورند؟ نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با ما و سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.