قابلیت Code Folding در گیت‌هاب

Code Folding قابلیتی بسیار ارزشمند است که بسیاری از ادیتورهای متن و کد از آن بهره می‌برند؛ بدین صورت که شما می‌توانید بخشی از متن را به انتخاب خودتان مخفی کرده و مجددا نمایان سازید. حال، از این پس کاربران وبسایت گیت‌هاب نیز می‌توانند از Code Folding در این وبسایت بهره ببرند. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت جدید گیت‌هاب، با سکان آکادمی همراه باشید.

اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید، افزونهٔ کد فولدینگ گیت‌هاب برای گوگل کروم را دانلود نمایید و اگر هم از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌نمایید، می‌توانید با دانلود افزونهٔ کد فولدینگ گیت‌هاب برای فایرفاکس از این قابلیت‌ جدید استفاده نموده و تجربیات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

GitHub Code Folding

0


روزبه ژوله

در سال ١٣٧٥ در شهر تهران به دنیا آمدم و در حال حاضر هم ساكن كرجم و مشغول به تحصيل در مقطع كارشناسى رشتهٔ مديريت. من شيفتهٔ دنياى تكنولوژى، سينما، تلويزيون و موسيقى‌ام و در اصل خودم رو بیش از هر چیزی، یک «نرد» مى‌دونم! من از بچگی به يادگيری زبان علاقه نشون می‌دادم و اکنون هم در تیم تولید محتوای سکان آکادمی به عنوان مترجم و مولف مقالات مرتبط با مدیریت، آی‌تی، برنامه‌نویسی و ... فعالیت می‌کنم.


  • Nazeri در تاریخ: 1395/11/17

    چقدر خوب. خیلی عالیه

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)