لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
یو آر ال های مفید  گوگل که از آنها بی خبرید

یو آر ال های مفید گوگل که از آنها بی خبرید

گوگل به عنوان محبوبترین موتور جستجو و یکی از شرکت های برتر آی تی دنیا در حال حاضر دارای تعداد زیادی از کاربران است که از امکانات گسترده این شرکت استفاده می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند لینک مهم از این وب سایت بزرگ آشنا شویم.

https://accounts.google.com/SignUpWithoutGmail
اولین و پایه ای ترین URL گوگل برای شروع تجربه امکانات آن لینک بالا است. با استفاده از این لینک می توانید در این وب سایت قدرتمند ثبت نام کنید (برای استفاده از سرویس ایمیل یا ... ). برای ثبت نام می توانید از هر آی دی که تمایل داشته باشید استفاده کنید.

https://www.google.com/ads/preferences
پس از ورود به این آدرس و اعمال تغییرات مورد نظر خود گوگل تبلیغاتی را برای شما به نمایش در می آورد که بیشتر مربوط به حوضه فعالیت شما است. این تبلیغات شامل تبلیغات در سرویسهای یوتیوب، جیمیل، نقشه گوگل و جستجو است. گوگل با استفاده از سرویس گوگل پلاس و سایت هایی که بیشتر بازدید می کنید و از راه های دیگر تبلیغات مناسب شما را نشان می دهد.

https://www.google.com/takeout
با استفاده از این لینک می توانید تمام اطلاعات حساب گوگل خود را دانلود کنید. این داده ها مربوط به محصولات خود این شرکت می باشند از جمله اطلاعات تماس، پیام های جیمیل، نشانک ها، عکس ها و … حتی ویدیوهای یوتیوب هم شامل لیست دانلودی ها است.

https://support.google.com/legal
با استفاده از این لینک می توانید در صورتی که مطلبی از شما بدون اجازه در یکی از وب سایت های مربوط به گوگل (در یک وبلاگ، تبلیغ یا در گوگل پلاس یا یوتیوب) کپی شده باشد شکایت کنید. حتی با استفاده از این لینک می توانید تا یک وب سایت را از نتایج جستجوی گوگل حذف کنید.

https://maps.google.com/locationhistory
با استفاده از لینک بالا می توانید تلفن اندرویدی یا iOS ای (که از اپلیکیشن Google Now استفاده می کند) را ردیابی کنید. همچنین می توانید مکان فعلی آن و همچنین سرعت حرکت و نوع حرکت کردن را نیز پیدا کنید و همچنین می توانید این اطلاعات را در قالب یک فایل KML دریافت کنید.

https://history.google.com
شما همچنین می توانید تمام URL هایی که وارد آنها شده اید را مشاهده کنید. می توانید تمام متن هایی را که جستجو کرده اید را پیدا کنید و یا حتی تبلیغاتی را که روی آنها کلیک کرده اید را مشاهده کنید.

https://www.google.com/settings/account/inactive
اگر از حساب کاربری گوگل خود استفاده نمی کنید با استفاده از این لینک اطمینان حاصل کنید که گوگل پس از یک دوره طولانی استفاده نکردن از حساب کاربری آن را غیر فعال نمی کند. شما حتما هر 9 ماه یکبار باید حداقل یکبار وارد اکانت جیمیل خود بشوید و گرنه با توجه به قوانین گوگل حساب کاربری شما حذف می شود. شما می توانید یک حساب کاربری اصلی برای تمام حساب های خود ایجاد کنید که هر چند مدت یک بار گوگل به شما با ایمیل اطلاع بدهد که وارد حساب کاربری خود شوید.

https://security.google.com/settings/security/activity
اگر از این نگران هستید که یک شخص دیگری وارد اکانت شما شده است پس نگران نباشید و وارد لینک بالا شده و فعالیت حساب کاربری خود را بررسی کنید. با استفاده از آن می توانید دستگاه استفاده شده، آی پی و حتی مکان تقریبی ورود را مشاهده کنید.

https://security.google.com/settings/security/permissions
بعضی اوقات ما با استفاده از گوگل در یک سایت یا اپلیکیشن یا ... ثبت نام می کنیم و بعد از آن گوگل دسترسی ها را در اختیار ما قرار می دهد تا تایید کنیم. اگر آن سایت یا اپلیکیشن از دسترسی برای استفاده حساب گوگل برای ورود استفاده کند با ورود به لینک بالا می توانید این لیست ورود را مشاهده کنید. علاوه بر این، از طریق لینک بالا می‌توانید دسترسی هایی را که قبلاً ایجاد کرده‌اید را حذف نمایید.