به نظر شما در هر ده ثانیه در گوگل چه اتفاقایی رخ می دهد؟

نیاز به توضیح نیست که شرکت گوگل یکی از شرکت های صاحب نام در زمینه فناوری اطلاعات است و کمتر کسی است که حداقل یک بار تجربه کار با یکی از خدمات این شرکت بزرگ را نداشته باشد. در این مقاله قصد داریم آمار و ارقام جالبی را در مورد این شرکت بیان کنیم که در هر ۱۰ ثانیه رخ می دهند. یکی از خدمات شرکت گوگل موتور جستجوی Google است و جالب است بدانید در هر ۱۰ ثانیه، ۴۵۴۴۹ سرچ توسط موتور جستجوی گوگل صورت می گیرد.

سرویس اشتراک گذاری YouTube که توسط گوگل خریداری شد این امکان را به کاربرانش می‌دهد تا در هر ۱۰ ثانیه ۸۴۶۱۲۰ ویدیو را مشاهده کنند که این تعداد ویدیو معادل است با ۲۲۸۳۱ ساعت فیلم. یکی دیگر از خدمات شرکت گوگل، شبکه اجتماعی گوگل پلاس است و در هر ۱۰ ثانیه ۱۱۴۲ کاربر فعال در Google Plus وجود دارد. با احتساب تمامی این آمار و ارقام، درآمد شرکت گوگل در هر ۱۰ ثانیه چیزی است معادل با ۱۹۹۱۴ دلار آمریکا که درآمد کمی نیست!

0


بهزاد مرادی

از جمله علائق بهزاد مرادی می توان به نشر علم،‌ سرمایه گذاری روی نسل آینده، زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جامعه متن باز و همچنین راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی اشاره کرد و او بر این باور است که سکان آکادمی بستری است که از آن طریق می تواند به علائق اش جامه ی عمل بپوشاند. از جمله فعالیت های وی در سکان آکامی می توان به تالیف دوره های آنلاین برنامه نویسی و ترجمه مقالات وبلاگ اشاره کرد. 


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)