پدری که برای پسرش یک Apple II از کیک زنجبیلی ساخت!

تاکنون خلاقیت آدم‌های زیادی را برای هدایای کریسمس دیده بودیم اما نه دیگر یک Apple II که از کیک زنجبیلی ساخته شده باشد؛ این کیک همراه با کیبورد شکلاتی و یک فلاپی دیسک خوردنی، هدیه‌یی بود که پدری خلاق به پسرش تقدیم کرد!

کمتر پدری را می‌توان یافت که اینقدر باسلیقه و بااستعداد در زمینهٔ شیرینی‌پزی باشد. خوشبختانه پدری وجود دارد که هم باسلیقه است و هم با استعداد و برای پسرش این کیک را ساخت و آن را با جهانیان به اشتراک گذاشته است (البته فقط عکسش را) و در ادامهٔ خلاقیت خود می‌گوید:

می‌خواهم یک کارت مودم هم برای این کیک زنجبیلی Apple II بسازم، در این صورت می‌توانم دو دستگاه را به هم متصل کنم!

This father built his son an Apple II out of gingerbread

0


مرتضی صمدی

مرتضی صمدی در حال حاضر بیش از هر چیزی دیگری به کسب تجربه فکر می کند تا به محض این که خدمت سربازی اش به پایان رسید، گزینه های کاری به مراتب بهتری برای ورود به بازار کار داشته باشد. مرتصی متولد سال 1371 و دانشجوی رشته ی نرم افزار است. زبان انگلیسی رو با مطالعه زیاد مطالب مختلف فرا گرفته و سکان آکادمی این افتخار را دارد تا از تجربیات وی در این حوزه بهره مند گردد. علاقه ی وی به برنامه نویسی اندروید خیلی زیاده اما بیش از آن، به نوشتار طنز گرایش داشته و امیدوار است روزی طنز را در برنامه نویسی یا برنامه نویسی را در طنز ادغام کرده و محیط دلنشین تری برای یادگیری این مهارت فراهم گرداند. جمله یی که یادآوری آن به مرتضی حس خوبی می ده این است که "اگه تو 30 سالگی پیانو زدن رو شروع کنیم، تو 50 سالگی به احتمال زیاد حرفی واسه گفتن داشته باشیم!" ولی از آنجا که نه پیانو داره و نه 30 سالش شده، فعلا به تمرین سوت می پردازه ...


از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)