حمایت سکان آکادمی از اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی

حمایت سکان آکادمی از اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی

اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی در تاریخ 22 آذر ماه 1395 در سالن همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور طراحان و توسعه‌دهندگان وب، فعالان فضای مجازی و علاقه‌مندان به حوزه ارتباطات و فضای وب برگزار می‌شود. در همین راستا، به منظور حمایت از این رویداد علمی از یک سو و همچنین ارائه ی کد تخفیف برای کاربران سکان آکادمی از سوی دیگر، سکان آکادمی به حمایت از این رویداد پرداخته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از کد تخفیف، در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید.

در این اجلاس سخنرانانی از حوزه‌های مختلفِ تخصصی نظیر مهندس مهدی راسخ (معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات)، شروین مشایخ (مربی استارتاپ، طراح و مشاور دیجیتال)، سجاد بهجتی (استراتژیست محتوا و کپی رایتر)، سالار کابلی (توسعه‌دهنده نرم‌افزار)، حمید همتی (ریاست کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی)، اسما کروبی (مدیریت طراحان تجربه تی آرا)، مصطفی امیری (بنیان گذار زرین‌پال)، اکبر هاشمی (سردبیر هفته‌نامه شنبه)، مهدی رودکی (متخصص سئو)، محمدمهدی باقری (ویراستار و پژوهشگر زبان فارسی)، ناصر غانم زاده (مدیر فینوا و سرمایه‌گذار) و محمدامین مصباحی (متخصص معماری نرم افزار) به سخنرانی و ارائه مطالب مفید در حوزه‌های مرتبط با خود خواهند پرداخت.

همچنین در پایان این اجلاس، پنلی تخت عنوان «بررسی حباب استارتاپ در وب فارسی» برگزار خواهد شد که به بررسی موانع رشد استارتاپ‌ها، خطرهای احتمالی برای پیشرفت آن‌ها و مسائل مرتبط با کسب و کارهای نوپا برگزار خواهد شد که ریاست این پنل را آقای اکبر هاشمی، سردبیر هفته‌نامه شنبه بر عهده خواهند داشت و همچنین مصطفی امیری، ناصر غانم زاده و محمدامین مصباحی از اعضای این پنل خواهند بود. مخاطبان جهت پیشنهاد پرسش از این عزیزان در پنل مذکور می‌توانند سوالات خود را با هشتگ AskPW# در شبکه‌های اجتماعی مطرح نمایند.

سکان آکادمی شما مخاطبان عزیز را به شرکت در این اجلاس دعوت می‌کند. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با دبیرخانه اجلاس، کاربران سکان آکادمی قادر هستند با کد تخفیف: SokanAcademy از ۴۰ درصد تخفیف ویژه از طریق سایت اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی در این رویداد شرکت کنند.