Skore: ابزار مدیریت دانش

Skore: ابزار مدیریت دانش

با این ابزار از هدر رفتن دانش تیمی‌تان جلوگیری کنید. Skore از طریق بهینه سازی جریان علمی، افراد را به محتوای مورد نیازشان متصل می‌کند. با سکان همراه باشید تا ببنیید چرا شرکت‌های مختلفی از Skore استفاده می‌کنند.

اشتراک‌گذاری مستندات و لینک‌ها
به گفتهٔ Danilo Weiner، مدیر ارشد بخش نوآوری شرکت سامسونگ، از Skore می‌توان به عنوان یک مرکز اطلاعاتی برای هر چیز قابل فروش و همچنین برای پیغام‌های مشتریان استفاده کرد. محتوای ما می‌تواند هر چیزی را شامل شود: فایل‌های پی‌دی‌اف، گوگل درایو، لینک به وبسایت و غیره. Skore به عنوان محوری برای هر فعالیتی که مربوط به محتوا می‌شود عالی عمل می‌کند.

تبادل دانش: اطمینان از تبادل موثر اطلاعات برای شتاب‌دهندۀ پروژه‌ها ضروری است؛ یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های‌ سازمان‌ها، تنظیم ارتباطات است و اطمینان از این‌که کارآفرین‌ها به بیشترین میزان دانش فراهم شده در برنامۀ شتاب‌دهی، دسترسی دارند. Skore برای شرکت‌ها از این نظر بسیار مهم است چرا که دسترسی به اطلاعات و مطابقت با آن، هنگام تغییر در نیازمندی‌های شرکت برای کارآفرینان تازه‌وارد کار آسانی است.

آموزش کارمندان: Skore به همراه خود، سادگی و سرعت را به ارمغان می‌آورد که کلید موفقیت در فرآیندهای مربوط به توسعهٔ منابع انسانی هستند.

تیم‌ها روش اشتراک‌گذاری اطلاعات خود را تغییر می‌دهند
برنامه‌ریزی: برای اشتراک‌گذاری بی‌دغدغه می‌توانید تمامی داکیومنت‌ها، لینک‌ها و نوشته‌های تیم خود را در یک مکان جمع کنید. هر فرمت محتوایی را اضافه نمایید و با پلتفرم‌های دیگر یکپارچه کنید.

تقویت نیرو: دانش تیمی‌تان را با بهترین روش به جریان بیاندازید. اطمینان حاصل می‌کنید که محتوای مهم به افرادی که بیشترین نیاز را به آن دارند خواهد رسید.

تعهد: با گروه‌تان دقیقا جایی که اطلاعات قرار دارند ارتباط برقرار کنید. به مباحثی که مدیریت علاقه‌مند است نگاهی بیاندازید، به گفتگو بپردازید و دیگران را به تبادل ایده‌ها و یادگیری کنار یکدیگر دعوت نمایید.

ایده‌های جدید چه تاثیر خارق‌العاده‌ای روی خروجی تیم‌تان خواهد گذاشت؟
استارتاپ‌ها: برای تبادل ایده‌های جدید، لینک به درایوهای مشترک، آپلود فایل، انتشار مقالات و نوشتن یادداشت در یک فضای مشترک، یک پایگاه علمی بسازید.

فرانشیزها: از Skore به عنوان راه‌کار اصلی انتشار اطلاعات‌تان به فرانشیزها مانند آگهی‌ها، محصولات جدید و قیمت‌گذاری جدید استفاده کنید.

بازاریابی: اطلاعات پروژه را مدیریت نمایید، مجموعه‌ای از داکیومنت‌های به‌روزشده را نگهداری کنید، به معرفی و بحث دربارهٔ ایده‌های جدید بپردازید، به جستجوی منابع بپردازید، دنبال ایده بگردید و خلاقیت‌تان را افزایش دهید.

فروش: با آموزش و ایجاد انگیزه در گروه، نظارت بر تعهدات، پاداش به فروشندگان برتر، عرضهٔ اطلاعات محصولات و اشتراک‌گذاری بهترین کارها، فروش‌تان را افرایش دهید.

نیروی انسانی: فرهنگ سازمانی‌تان را تقویت کنید، از ترک شغل افراد جلوگیری کنید، افراد جدیدی استخدام کنید، کارآموزها را آماده کنید، پیشرفت‌ها را به اشتراک بگذارید، چارت‌های سازمانی‌تان را منتشر کنید، به شرح وظایف شغلی و مستندسازی مزایا و منافع پروژه بپردازید.

تحقیق: به جمع‌آوری و مدیریت داده، تحلیل گزارش‌ها، اشتراک‌گذاری ایده‌ها، توسعه و مباحثه درباره‌ٔ مستندات بپردازید.

آموزش: به ارائه محتوا به شکل کلاس‌ها و دوره‌های معکوس پرداخته، آزمون بگیرید و خروجی آموزش‌ها را بسنجید، نمره بدهید و اصول جدید را به مدرسین خود معرفی نمایید (کلاس معکوس شیوه جدیدی از آموزش است که در آن، یادگیری محتوا در خانه و از طریق اینترنت و دوره های ویدئویی انجام می‌شود و در کلاس حضوری به مباحثی مثل انجام تکالیف، تعامل بیشتر با استاد و ... پرداخته می‌شود.)

غیر انتفاعی: بگذارید دانش به موثرترین و ارزانترین راه ممکن به دست کسانی که در آینده می‌توانند بر روی زندگی دیگران تاثیر گذار باشند، برسد.

سایر ویژگی‌ها:
- محتوای نامحدود
- فضای نامحدود
- حداکثر حجم فایل آپلود 20 مگ
- یکپارچگی با سرویس Slack
- فضاهای خصوصی
- مدیریت تیمی
- وظایف کاربری
- دامنه دلخواه
- برند
- اپلیکیشن آفلاین
- ای‌پی‌آی

منبع


مرتضی صمدی