یاهو قصد دارد استارتاپ شبکهٔ اجتماعی خرید  Polyvore را خریداری کند

یاهو قصد دارد استارتاپ شبکهٔ اجتماعی خرید Polyvore را خریداری کند

اخیراً یاهو در یک پست وبلاگی اعلام کرده است که اقدام به خرید استارتاپ ارائه دهنده ی خدمات مد و خرید اینترنتی Polyvore خواهد کرد اما تاکنون شرایط این معامله اعلام نشده است. برای آگاهی از جزئیات بیشتر، با سکان آکادمی همراه باشید.

 Simon Khalaf نایب رئیس ارشد توزیع محصولات یاهو در این پست نوشت:

Polyvore یک سایت اجتماعی پیش رو در میان فروشگاه های مجازی است که این امکان را به کاربران خود در سراسر دنیا می دهد تا محصولات مورد علاقه ی خود را بخرند، از ایده های طراحی جدید آگاه شوند و مد وظاهر خود را به دیگران نشان دهند. مالکیت این کسب و کار، استراتژی رشد محتوای دیجیتالی یاهو را در حوزه های اجتماعی، موبایل، و ... شتاب خواهد بخشید.

Polyvore هم این موضوع را در پستی که روی وبلاگ این شرکت قرار گرفت تأیید کرد. مؤسس و مدیر عامل این استارت آپ -Jess Lee- این اطمینان را به مشتریان خود داد که هیچ چیز برای آن ها تغییر نخواهد کرد:

"با پیش روی به سوی آینده، Polyvore هم چنان همان چیزی خواهد بود که شما دوست دارید، با این حال ما منابع بیش تری در اختیار خواهیم داشت تا حتی Polyvore را بزرگ تر و بهتر کنیم. مأموریت ما برای فراهم کردن بستری که مردم از آن طریق بتوانند احساس خوبی در مورد ظاهر خود داشته باشند، مانند گذشته هم چنان پابرجا خواهد بود. ما به جمع آوری طرح های تولیدی جدید و معرکه ادامه خواهیم داد و به مشتریان برتر خود امتیازات جدیدی معرفی خواهیم کرد. ما به تنهایی به بسیاری از اهدافی مأموریتی خود دست یافته ایم، با این وجود با مشارکت یاهو می توانیم از تمام توان بالقوه ی  Polyvore استفاده کنیم و آن را به بالاترین سطح ممکن برسانیم."

Polyvore -که در سال 2007 تأسیس شده بود- در سه دوره ی سرمایه گذاری مبلغ 22.7 میلیون دلار دریافت کرد. تازه ترین آن ها به سال 2012 بر می گردد که یک مبلغ زیاد 14 میلیون دلاری بود و توسط بنگاه سرمایه گذاری های DAG و با مشارکت Goldman Sachs به منابع این شرکت تزریق شد.

این شرکت که بیش از 20 میلیون کاربر ثابت به صورت ماهانه دارد، در صفحه ی وبسایت معرفی خود عنوان می کند که متوسط خریدهای اعتباری شرکای فروش این شرکت برابر 383 دلار است که بیش تر از کل تراکنش های سایر شبکه های اجتماعی است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon