گوگل پلاس از سایر سرویس‌های گوگل مجزا می‌گردد

گوگل پلاس از سایر سرویس‌های گوگل مجزا می‌گردد

شرکت گوگل در یک پست خبری اعلام کرده است که اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که از گوگل پلاس متنفر هستید! از این پس دیگری نیازی نخواهید داشت تا به منظور استفاده از سایر خدمات گوگل، از این سرویس استفاده کنید. علاوه بر این، مدیران این غول فناوری دنیا اعلام کرده اند که از این پس، کاربران شبکه اجتماعی گوگل پلاس از تجربهٔ کاربری به مراتب متمرکزتری بهره مند خواهند شد.

اگر بخواهیم یکی از مشهود ترین تغییرات در شبکه اجتماعی گوگل پلاس را یادآور شویم، می بایست به این نکته اشاره کرد که از این پس دیگر به هیچ وجه نظراتی که کاربران پایین ویدیوهای یوتیوب قرار می دهند، به صفحه گوگل پلاس کاربران مرتبط نخواهد شد و بالعکس و بخش نظرات YouTube دقیقا به همان حالتی برخواهد گشت که در گذشته بود!

علاوه بر این، گوگل اعلام داشته که آن دسته از کاربرانی که اکانت گوگل پلاس خود با اکانت یوتیوب خود را لینک کرده بودند نیز به زودی خواهند توانست اکانت های خود را اصطلاحا Unlink کنند (شاید یکی از دلایلی که پیش از این، گوگل سرویس تصاویر گوگل را از گوگل پلاس مجزا ساخت نیز همین بوده باشد.)

از این پس در صورتی که بخواهید از Plus خود استفاده کنید، تنها چیزی که نیاز خواهید داشت یک اکانت Google است و این در حالی است که برخلاف پروفایل های گوگل پلاس که خصوصی نبوده و این اجازه را به سایر کاربران می دهد که در سایر پروفایل های کاربران به جستجو بپردازند،‌ پروفایل گوگل شما خصوصی باقی خواهند ماند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon