گوگل درباره ی سرنوشت Google+ Photos توضیح می دهد

گوگل درباره ی سرنوشت Google+ Photos توضیح می دهد

پس از مواجه شدن با واکنش شدید و منفی کاربران گوگل پلاس، Anil Sabharwal رئیس دپارتمان Google Photos در بیانیه ای که سه شنبه منتشر کرد، درباره ی مطلبی که در خصوص حذف Google+ Photos مطرح شده بود توضیحاتی ارائه داد. به گفته ی Sabharwal گوگل مطمئناً Google+ Photos را با سرویس جدید این شرکت یعنی Google Photos جایگزین خواهد کرد. با این وجود، وی اعلام کرد که سرویس قدیمی همچنان به کاربران این امکان را می دهد تا عکس ها و فایل های ویدیویی را به همان شیوه ی سابق، به اشتراک بگذارند، در مورد آن ها نظر بدهند و آنها را لایک کنند. همچنین این فایل ها در سرویس +Google باقی می مانند و از طریق تب  Photos در صفحه ی پروفایل قابل دسترسی هستند.

در نهایت این تغییر بزرگ اتفاق خواهد افتاد. با توجه به سخنان Sabharwal، امکان مدیریت خصوصی عکس ها که در +Google وجود دارد و شامل ویژگی هایی نظیر گرفتن فایل پشتیبان، ویرایش عکس، ساخت و مدیریت آلبوم های خصوصی و به اشتراک گذاری با اپلیکیشن های دیگر می شود، توسط این سرویس جدید نیز قابل اجرا خواهند بود.

در نتیجه، کاربران Google+ Photos همچنان قادر خواهند بود تا با همان سرویس موجود ادامه بدهند بدون این که خللی در اجرای آن ایجاد شود اما اجرای این وظایف به اپلیکیشن جدید محول خواهد شد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon