گسترش استفاده از دکمهٔ Buy Now در توئیتر، تعداد توئیت‌های قابل خرید را افزایش می‌دهد!

گسترش استفاده از دکمهٔ Buy Now در توئیتر، تعداد توئیت‌های قابل خرید را افزایش می‌دهد!

کمپانی توئیتر آماده می شود تا حضور خود را در بازار تجارت الکترونیک در ابعاد بزرگ تری گسترش دهد. بر اساس اعلام رسمی مدیران این شرکت، توئیتر در حال برنامه ریزی است تا دکمه های "Buy Now" را که در سال گذشته به بازار معرفی کرده بود برای فروش محصولات برندها و بنگاه های تجاری بیش تری به کار گیرد. جهت آشنایی با برخی از شرکت های تحت پوشش این قابلیت جدید شبکه ی اجتماعی توئیتر، با سکان آکادمی همراه باشید.

دکمه ی Buy Now برای پلتفرم های تجاری نظیر Bigcommerce، Demandware و Shopify که برندهایی مانند Best Buy، Adidas ، PacSun و برندهای دیگر را در بر می گیرند، در دسترس خواهد بود. قبلاً شرکت هایی هم چون Fancy، Stripe، Gumroud و Musictoday  از این قابلیت اسنفاده کرده اند.

وقتی در سال گذشته این قابلیت برای اولین بار به بازار معرفی شد، توئیتر اعلام کرد که این سرویس جدید را تنها با گروه کوچکی از برندها و آثار هنرمندان آزمایش خواهد کرد. به وضوح توئیتر به این نتیجه رسید که این آزمایش به اندازه ی کافی موفقیت آمیز بوده است که این دکمه ها شایسته ی عرضه ی عمومی باشند.

کمپانی توئیتر امیدوار است که کاربران آن با استفاده از دکمه های خرید شانس بیش تری برای پیدا کردن برندهای محبوب خود و خرید محصولات آن ها داشته باشند. در واقع طراحی و پیاده سازی این دکمه ها روش دیگری است که این شبکه ی اجتماعی می تواند با استفاده از آن پلتفرم خود را به صورت پولی درآورد. در حال حاضر استفاده از این دکمه ها تنها برای کاربران ایالات متحده امکان پذیر است اما توئیتر به زودی این قابلیت را برای کاربران تمام مناطق گسترش خواهد داد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon