پینترست مدیر محصول مایکروسافت را ربود!

پینترست مدیر محصول مایکروسافت را ربود!

پینترست Lawrence Ripsher کارمند باسابقهٔ مایکروسافت را به استخدام خود درآورد؛ وی در رزومهٔ خود رهبری تیم LOOP در مایکروسافت و همچنین کار روی موتور جستجوی بینگ برای مدیریت محصولات آن‌ را دارا است.

Lawrence Ripsher در شرکت پینترست قرار است در بخش‌های Pinterest Home Feed، محصولات Visual Search و همچنین محصول جدید Lens فعال باشد. وی قرار است مستقیماً به کوفاندر پینترست و رئیس بخش تولیدات -Evan Sharp- گزارش دهد. 

نقش Ripsher در شرکت پینترست، نقشی کلیدی است؛ مخصوصاً در یک شرکتی که محصولات مصرفی تولید می‌کند و 11 میلیارد دلار ارزش دارد. نیاز به توضیح نیست که بیزینس‌های حوزۀ تبلیغات، به مقیاس‌ کار تکیه دارند؛ مقیاس و مقیاس‌پذیری چیزی است که توئیتر را بسیار اذیت می‌کند و همچنین سرمایه‌گذاران اسنپ هم دربارۀ این مورد دچار تردیدهایی شده‌اند. پینترست ماهانه 175 میلیون کاربر دارد و رشد کاربر اغلب نتیجۀ یک تغییر عظیم در محصول است.

پینترست در میانۀ سال مهمی است و انتظار دارد که رشد 500 میلیون دلاری در درآمدش داشته باشد و به‌همین خاطر درحال اعمال تغییرات بر روی عوامل داخلی خود است و سعی دارد همه‌چیز در جای مناسبش قرار گیرد که این اقدامات برای IPO (عرضۀ سهام شرکت در بورس برای خریدوفروش عموم برای اولین بار) یک شرکت ضروری است (برای مثال، این شرکت اولین CFO خود را در اکتبر استخدام کرد.)

به‌نظر می‌رسد که اگر پینترست بتواند به هدف درآمد 500 میلیون دلاری خود برسد، بیزینسش بزرگ‌تر از شرکت توئیتر یا اسنپ در سال‌های قبل از عمومی شدن‌شان خواهد شد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon